U17-es vb: Súlyos sérülés miatt véget ért a torna a magyar válogatott egyik legjobbjának

Az MTK Budapest korosztályos válogatott játékosa, Zuigeber Ákos lábtörést szenvedett az U17-es vb-n, ezért legalább hat hetes kihagyás vár rá.
Csakfoci Admin 2019. október 30., szerda 15:15
Szerző: Csakfoci Admin 2019. október 30., szerda 15:15

Zuigeber Ákos a magyar idő szerint szerda éjjel lejátszott Ausztrália elleni U17-es vb-csoportmeccsen gólpasszt adott, majd tizenegyest értékesített, de a 29. percben sérülés miatt le kellett cseréni - írja az mtkbudapest.hu.

Sajnos később kiderült, sérülése súlyosabb a vártnál, ugyanis

az első diagnózisok szerint lábközépcsonttörést szenvedett egy ártalmatlannak tűnő szituációban.

A 17. születésnapját november 8-án ünneplő futballistánk így 2019-ben már szinte biztosan nem léphet pályára, mivel legalább hat hétre kidőlt.

U17-es vb: Megint előnyből bukott pontokat a magyar válogatott – a videóbíró is főszerepet játszott
A magyar válogatott lejátszotta második mérkőzését a brazíliai U17-es világbajnokságon. Bár a szünetben két góllal vezettünk, az ausztrálok a fordulás után egyenlítettek, 2-2 lett a végeredmény.