Michael Boris szerint a második félidőben kompaktabb volt a magyar csapat, de összességében rendkívül csalódott az olaszok elleni kiütés után.
A magyar U21-es válogatott csütörtök este súlyos, 6-2-es vereséget szenvedett az olaszoktól felkészülési mérkőzésen. Ellenfelünk már az első félidőben ötgólos előnyt alakított ki a mieinkkel szemben. Michael Boris így érthető módon nagyon csalódottan értékelt.
- Az első félidőben leckét adtak a labdarúgásból az olaszok, gyors, agresszív, dinamikus játékosaikkal nagyon sok gondot okoztak nekünk, nem tudtuk felvenni velük a versenyt. A második félidőben kompaktabb volt a csapat, de összességében nagyon csalódott vagyok a mai teljesítményünk miatt, sokat kell tanulnunk ebből a találkozóból - mondta a mérkőzést követően Michael Boris szövetségi edző az mlsz.hu-nak.
Átigazolások
Újpest
Fordulat is jöhet Duarte ügyében
Az Újpest híreivel foglalkozó portál szerint André Duarte továbbra is érvényes szerződéssel rendelkezik, a klub akár jogi útra is terelheti az ügyét.
Újpest
Irány Bukarest?
Az Újpestről várhatóan távozó André Duarte máris új kérőre lelt: a román bajnok FCSB-nél komolyan számolnának vele
Kazincbarcika
Távozik a 92-szeres válogatott védő
Családi okokra hivatkozva kérte szerződése felbontását az NB I-es Kazincbarcika örmény védője, Varazdat Haroyan.