Sokk a franciáknak: lemarad a Barca védője az Eb-ről

A Francia Labdarúgó-szövetség (FFF) bejelentésének értelmében a Barcelona védője, Jérémy Mathieu sérülés miatt lemarad az Európa-bajnokságról.
Szerkesztő 2016. május 30., hétfő 14:15
A Francia Labdarúgó-szövetség (FFF) bejelentésének értelmében a Barcelona védője, Jérémy Mathieu sérülés miatt lemarad az Európa-bajnokságról.
Szerző: Szerkesztő 2016. május 30., hétfő 14:15

Nem lehet ott az Európa-bajnokságon a Barcelona 32 éves védője, Jérémy Mathieu. A A Francia Labdarúgó-szövetség (FFF) szombaton ugyanis bejelentette, hogy a rutinos labdarúgó vádlisérülést szenvedett, így biztosan kihagyja a hazai rendezésű tornát. Mathieu helyére Didier Deschamps szövetségi kapitány a Lyon játékosát, Samuel Umtitit hívta be.

Mint ismeretes, Deschampsnak már korábban is kellett kényszerűségből változtatnia a védelem összetételén, miután a Real Madrid bekkje, Raphael Varane is sérülést szenvedett.

Átigazolások
Légiósok
Szoboszlai Dominik
A Real Madrid valóban kiszemelte magának Szoboszlai Dominikot, de januárban nem reális a magyar középpályás költözése - állítja a Tuttomercatoweb.
Magyar válogatott
Rossi jövője
Sajtóhírek szerint a Magyar Labdarúgó-szövetség egyelőre nem tervezi Marco Rossi menesztését.
MTK Budapest
Fontos hosszabbítás
Péntek délután az MTK Budapest a hivatalos oldalán jelentette be, hogy Kata Mihály új, 5 éves szerződést írt alá a klubbal, így a csapatkapitány továbbra is kék-fehérben folytatja pályafutását.
Tovább az összes átigazoláshoz