Rajtolnak a nyolcaddöntők az Eb-n: Svájc - Lengyelország

Kövesd a meccset nálunk!
admin 2016. június 25., szombat 13:04
Szerző: admin 2016. június 25., szombat 13:04

Svájc - Lengyelország 1-1 (Shaqiri 82., ill. Błaszczykowski 39.), büntetőkkel: 4-5

A csakfoci.hu az új Fiat Tipoval utazik az Eb-n!

4-5, Krychowiak a legjobb 8 közé lőtte Lengyelországot, vége!

4-4, Rodriguez sem hibázott.

3-4, Błaszczykowski belőtte.

3-3, Schär is higgadtan középre lőtte.

2-3, Glik könyörtelenül vágta be jobbra.

2-2, Shaqiri is nyugodt maradt, középre lőtt.

1-2, Milik büntetőjébe Sommer ugyan beleütött, de gól!

Xhaka kihagyta, csúnyán mellé lőtte!

1-1, Lewandowski magabiztosan varrta be a bal felsőbe.

Gól, Lichtsteiner higgadtan, középre lőtte, 1-0 a büntetők állása.

Svájc kezd, Lichtsteiner lövi az első büntetőt.

121. perc: Vége, tizenegyesek fognak majd dönteni!

120. perc: Piszczek egy megpattanó lövés után lőhetett volna, nagyot mentett Seferovic.

118. perc: Derdiyok közelről nem tudta a kapuba kotorni a labdát.

117. perc: Djourou kapott sárgát, Peskot vitte földre.

113. perc: Óriási helyzet! Derdiyok fejelt közelről, Fabianski hatalmasat védett!

110. perc: Nagyon nyomnak a svájciak, a 16-oshoz szorítják be a lengyeleket percek óta.

108. perc: Schär lőtt távolról mellé.

106. perc: Kezdődik a hosszabbítás 2. félideje.

104. perc: Újabb változtatás a lengyeleknél, Peszko be, Grosicki le.

102. perc: Fáradnak a lengyelek, jön a csere is: Jodłowiec be, Mączyński le.

96. perc: Shaqiri emelt kapura a tizenhatoson belülről, de nem talált célt.

95. perc: Egyelőre visszafogottak a csapatok.

91. perc: Kezdődik a hosszabbítás!

94. perc: Vége a rendes játékidőnek, 1-1!

90. perc: 4 perc ráadás.

88. perc: Nyílt a meccs, mindkét csapat megy előre a győzelemért.

82. perc: GÓÓÓLLL!!!! Egyenlít Svájc! Shaqiri 16 méterről ollózott kapura, a labda a bal kapufáról pattant a hálóba! 1-1!

78. perc: MI MARADT KI! Óriási a nyomás a lengyelek kapuján, amelynek végén Seferović 11 méterről eleresztett bombája csattant a felső lécen.

77. perc: "Kicserélték" magukat a svájciak: Fernandes érkezik, Behrami ment le.

73. perc: ÓRIÁSI Fabianski-bravúr, Rodríguez 22 méteres szabadrúgását szedte ki a léc alól.

70. perc: Derdiyok érkezett Mehmedi helyére a svájciaknál.

69. perc: Több ápolás is volt az elmúlt percekben, sokat állt a játék.

63. perc: Az utóbbi percekben a mezőnyben zajlik a játék.

58. perc: Embolo érkezik a svájciaknál, Dzemaili helyére.

58 perc: Újabb sárga, ezúttal Jędrzejczyk kapta.

55. perc: Schär valósággal letarolta Lewansowskit, aki óriásit zuhant a szabálytalanságnál. Sárga lap.

53. perc: Hatalmas védés Sommertől, Błaszczykowski 16 méterről eleresztett bombáját hárította.

51. perc: Shaquiri lőhetett a tizenhatos előteréből, az életerős próbálkozást Fabianski boxolta ki.

50. perc: Lewandowski löketét védte a svájciak kapusa.

49. perc: Aktívabban kezdik a svájciak a második félidőt.

46. perc: Folytatódik a találkozó!

47. perc: Szünet, 1-0-ra vezetnek a lengyelek.

39. perc: GÓÓÓLLL!!! Vezet Lengyelország! Egy kontra végén Błaszczykowski elé került a labda, aki a kapus lába között a hálóba lőtte a labdát. 0-1!

38. perc: Dzemaili lövése megpattant, Fabianski inkább jobbnak látta, és fölé paskolta.

35. perc: Schär fejelhetett egy szögletet követően, de pont Fabianski kezébe.

33. perc: Nagy lengyel lehetőség! Egy jobb oldali beadást követően átjutott a labda a hosszún érkező Milikhez, aki azonban nem tudta eléggé leszorítani a lövést.

29. perc: Krychowiak jól érkezett egy szögletre, de nem tudta jól megfejelni a labdát.

26. perc: Rodríguez távoli lökete ment mellé.

24. perc: Kijjebb jöttek a svájciak, a mezőnyben zajlik a játék.

17. perc: Többet van a labda a lengyeleknél, a svájciak többnyire a védekezéssel vannak elfoglalva.

10. perc: Itt az első svájci lehetőség, egy bal oldali beadás után Dzemaili perdített az oldalhálóba.

5. perc: Milik fejelhetett egy beadást követően, de a svájciak kapusa magabiztosan védett.

1. perc: Óriási ziccer marad ki a lengyeleknél: egy röviden hazaadott labda után Milik lőhetett 17 méterről az üres kapura, de csúnyán fölé lőtt.

1. perc: Megy a meccs!