Portugália Eb-döntős! - CR-ék 3 perc alatt döntöttek Wales ellen

C. Ronaldo és Nani góljával jutottak a fináléba.
admin 2016. július 6., szerda 20:51
Szerző: admin 2016. július 6., szerda 20:51

Az első félidőben gyakorlatilag kioltották egymást a csapatok, sem a portugálok, sem pedig a walesiek nem találták az ellenfél védelmének az ellenszerét. Erről sok mindent elárul, hogy mindössze egy kaput eltaláló lövést jegyezhettünk fel az első 45 percben.

A fordulást követően hamar változott a játék képe, ugyanis a portugálok 3 perc alatt gyakorlatilag eldöntötték a fináléba jutás kérdését. Az 50. percben Cristiano Ronaldo egy szögletet követően 7 méterről bólintott a kapuba (1-0), majd a Real Madrid klasszisa középre lőtt labdáját Nani kotorta be (2-0).

A portugálok ezt követően okosan tartották az eredményt, és végül megérdemelten győzték le 2-0-ra Walest, amellyel a luzitánok bejutottak az Európa-bajnokság döntőjébe.

Portugália - Wales 2-0 (C. Ronaldo 50., Nani 53.)

Az MU-ba tart?
Lőw Zsolt
Van esély rá, hogy a Chelsea után egy másik nagy angol klub, a Manchester United is alkalmazza Thomas Tuchelt, valamint állandó segítőjét, Lőw Zsoltot.
Ő lehet az új edző
A csakfoci.hu információi szerint Tóth Mihály a legesélyesebb jelölt a Mezőkövesd vezetőedzői pozíciójára, vele kezdheti meg az NB II-es idényt a borsodi csapat.
Muhamed Besic
A csakfoci.hu információi szerint biztossá vált, hogy Muhamed Besic a szezon végén távozik a Ferencvárostól.