Óriási meccset kapott az Eb-n Kassai Viktor

Övé a német-olasz rangadó szombaton. Már az ötödik Eb-meccsén szerepel, négy magyar is segíti a munkáját.
Dudás Gábor 2016. június 30., csütörtök 7:38
Szerző: Dudás Gábor 2016. június 30., csütörtök 7:38

Az UEFA bejelentése szerint Kassai Viktor lesz a szombaton, 21 órakor kezdődő Németország-Olaszország Európa-bajnoki negyeddöntő játékvezetője Bordeaux-ban.

A magyar bíró a harmadik találkozóján fúj majd a tornán, de összesen az ötödik mérkőzésen lesz majd érdekelt, hiszen játékvezetőként (Franciaország-Románia, Olaszország-Svédország) és negyedik bíróként (Spanyolország-Horvátország, Horvátország-Portugália) is két-két találkozó közreműködött már.

Kassai munkáját Ring György, Tóth Vencel (asszisztensek), Bognár Tamás, Farkas Ádám (alapvonali játékvezetők) és a lengyel Szymon Marciniak (negyedik bíró) segíti majd.

Korábban már beszámoltunk róla, hogy a csoportmeccseken az egyik nemzetközi szakportáltól a legmagasabb osztályzatokat kapó magyar sípmestert, mint az Eb-döntőre esélyes bírót emlegették külföldön.

EB-NEGYEDDÖNTŐK, BÍRÓKÜLDÉS:

Lengyelország - Portugália (csütörtök, 21:00, Marseille) - Felix Brych (német)

Wales - Belgium (péntek, 21:00, Lille) - Damir Skomina (szlovén)

Németország - Olaszország (szombat, 21:00, Bordeaux) - KASSAI VIKTOR (magyar)

Franciaország - Izland (vasárnap, 21:00, Stade de France) - még nem közöltek nevet

Ő lehet az új edző
A csakfoci.hu információi szerint Tóth Mihály a legesélyesebb jelölt a Mezőkövesd vezetőedzői pozíciójára, vele kezdheti meg az NB II-es idényt a borsodi csapat.
Muhamed Besic
A csakfoci.hu információi szerint biztossá vált, hogy Muhamed Besic a szezon végén távozik a Ferencvárostól.