Német Kupa: A Bayern hosszabbításban kiejtette Dárdaiékat

A Német Kupa nyolcaddöntőjében a Bayern hosszabbítás után 3-2-re legyőzte a Herthát és bejutott a legjobb nyolc közé.
Privacsek András 2019. február 6., szerda 23:16
Szerző: Privacsek András 2019. február 6., szerda 23:16

A Hertha remekül kezdett, a 3. percben egy gyors kontra végén Mittelstadt talált be 19 méterről. A vendégek azonban Gnabry révén gyorsan egyenlítettek. A második félidő elején a német válogatott támadó már a Bayernnek szerzett előnyt, de a játékrész közepén Selke egalizált.

A rendes játékidőben több gól nem esett, jöhetett a kétszer 15 perces hosszabbítás, melynek 8. percében Coman egy méterről bólintott a hálóba, eldöntve ezzel a továbbjutást.

Hertha – Bayern München 2-3 (Mittelstadt 3., Selke 67.,  ill. Gnabry 7., 48., Coman 98.) - hosszabbítás után

A szerdai mérkőzések:

Kiel - Augsburg 0-1
Schalke – Düsseldorf 4-1

Német Kupa: Gulácsival és Orbánnal jutott tovább a Leipzig - videó
A Német Kupa nyolcaddöntőjében a Leipzig 1-0-ra legyőzte a Wolfsburgott és bejutott a legjobb nyolc közé.