Még pár hétre szüksége van a Ferencváros ellen megsérült mezőkövesdi csatárnak, hogy újra a pályán lehessen.
Szeptember 11-én vették ki Novák Csanád vállából az előző műtét során behelyezett drótokat – írja a mezokovesdzsory.hu. A támadó egy héttel az orvosi beavatkozás után újra edzésbe állt, egyelőre futógyakorlatokat végzett.
Novák még július végén a Ferencváros elleni bajnokin szenvedett vállsérülést.
Jól halad Gohér Gergő rehabilitációja is, pár héten belül már mindketten a pályán bizonyíthatnak majd.
A Mezőkövesdnek égetően szüksége lenne egy gólerős támadóra, hiszen eddig 9 forduló alatt mindössze 10 találatig jutottak, ami a második legrosszabb mutató az NB I-ben. Novák 75 élvonalbeli meccsén 10 alkalommal volt eredményes.
Átigazolások
FTC / Paks
Osváth is a Fradié lehet
A paksi Osváth Attila is a Ferencvároshoz igazolhat, de még tárgyalnak a felek a válogatott jobbhátvédről.
Diósgyőr
Ambrose a DVTK-nál
Skóciából vett kölcsön középcsatárt a DVTK: a 23 éves nigériai Peter Ambrose érkezett Miskolcra, aki korábban Újpesten is futballozott.
Légiósok
Redzic Salzburgban
Redzic Damir az osztrák élvonalban folytatja pályafutását.