Csapattársa tett lépést az ügyben.
Mint ismeretes, az izlandi válogatott csapatkapitánya, Aron Gunnarsson a portugálok elleni meccset követően (0-0) még a pályán el akarta kérni Cristiano Ronaldo szerelését, azonban a Real Madrid klasszisa nem vette jó néven a tolakodását. Az izlandi játékosnak mindössze annyit mondott, az öltözőben szerelést cserélhetnek, erre azonban végül nem került sor. Napokkal később azonban Gunnarsson örülhetett, ugyanis eljutott hozzá egy CR-mez, igaz, nem az eredeti, hanem csapattársa, Alfred Finnbogason vásárolt neki egyet.
{div}{module Video_crmez}{/div}
Átigazolások
Légiósok
Reagált Orbán édesapja
Willi Orbán lipcsei jövője a téma a német sportsajtóban, azonban az édesapja nem aggódik fia sorsa miatt.
Légiósok
Szoboszlai jövője
A legégetőbb Ryan Gravenberch és Szoboszlai Dominik együttes megtartása a Liverpoolnak, mivel előbbi már sikerült, ezért most a magyar jövőjét szeretnék a lehető leghamarabb bebiztosítani.
Fradi
Tóth Alex-transzfer
A Galatasaray és a Benfica is több pénzt ajánlott, de az FTC és Tóth Alex is a szakmai szempontokat tette az első helyre, ezért igazolt végülis a fiatal középpályás a Bournemouth-hoz. (M4 Sport)