Möller szerint a németek nyerik az Eb-t

A németek nyerik meg a franciaországi Európa-bajnokságot Andreas Möller, a magyar labdarúgó-válogatott másodedzője szerint.
Szerkesztő 2016. június 8., szerda 16:09
A németek nyerik meg a franciaországi Európa-bajnokságot Andreas Möller, a magyar labdarúgó-válogatott másodedzője szerint.
Szerző: Szerkesztő 2016. június 8., szerda 16:09

A 48 éves német szakember úgy vélte, a jelenlegi keret meggyőző, és egyértelműen képes az Eb-diadalra.

- A németek mellett a franciák, a spanyolok és az olaszok a favoritok, de a horvátoknak, a portugáloknak és a belgáknak is erős csapatuk van, és ez a trió okozhat meglepetéseket - olvasható az m4sport.hu-n a játékosként világ- és Európa-bajnok, Bajnokok Ligája-győztes tréner.

Ami a 44 év után Eb-re kijutott magyarok esélyeit illeti, a 85-szörös válogatott Möller közölte.

Fontos, hogy jó benyomást keltsünk, hogy egységesek legyünk, mert akkor sok csapatnak kellemetlen ellenfelei lehetünk.

Az F csoportban Möller szerint a portugáloknak és az osztrákoknak van a legnagyobb esélyük a továbbjutásra, a magyarok Izlanddal a harmadik helyért küzdhetnek.

Neked ajánljuk
Átigazolások
RB Leipzig
Gulácsi és Orbán távozhat?
Az rblive.de ismét azt pedzegeti, hogy a Lipcse rutinos játékosai közül többen is elhagyhatják a csapatot. Például Gulácsi Péter és Willi Orbán. 
KBSC
Dombó is előbukkant
Több próbajátékos is pályára lépett a KBSC szombati edzőmeccsén: például Dombó Dávid és Ferencsik Bálint. Részletek itt.
Szpari
Kersák már fel is tűnt
A Csakfoci úgy tudja, a Nyíregyházára tartó Kersák Roland már ott volt a Szpari szombati edzőmeccsén is.
Tovább az összes átigazoláshoz