Francia bíró fúj kedden.
A 34 éves francia Clément Turpin fújja majd a sípot a kedden, 18 órakor kezdődő Magyarország-Ausztria Eb-csoportmeccsen - derült ki az UEFA honlapjáról.
Érdekesség, hogy a sípmester nemzetközi karrierjét épp egy magyar vonatkozású meccsen, 2010-ben kezdte meg, ő volt a bírója az U21-es válogatott olaszok elleni 2-0-ra elveszített Eb-selejtezőjének, Azon a találkozón Turpin mindkét csapatból kiállított egy-egy játékost, a mieink közül Kádár Tamást, aki minden bizonnyal pályán lesz majd Bordeaux-ban is.
Van azért pozitívabb emlékünk is a franciáról, aki 2014 novemberében vezette a finnek elleni Eb-selejtezőnket, amelyet Gera Zoltán fejesével nyertünk meg 1-0-ra a Groupama Arénában.
Átigazolások
Karcag/DVSC
Fiatal az NB II-ben
A DVSC-vel kötött kooperációs szerződés értelmében újabb korosztályos válogatott kaphat lehetőséget az NB II-es Karcagban a 18 éves támadó, Egri Imre személyében.
DVSC
Navarro a jövőjéről
"Nyitott vagyok minden munkára, de jól érzem magam Debrecenben a családommal, elégedett vagyok, élvezem, amit csinálok" - Sergio Navarro, a DVSC vezetőedzője a Büntető.com-nak.
ZTE
Peraza végleg a Zetéé
A játékos Costa Rica-i klubja, a San Carlos jelentette be, hogy történelmi üzletet kötött a ZTE-vel, amely végleg megvette az eddig kölcsönben szereplő Joseth Perazát.