Megvan az ellenfelünk, ha sikerül a továbbjutás Belgium ellen

Wales egy nehéz mérkőzésen legyűrte Észak-Írországot, és ezzel bejutott a legjobb nyolc közé.
Csakfoci Admin 2016. június 25., szombat 18:00
Szerző: Csakfoci Admin 2016. június 25., szombat 18:00

Helyzetek helyett inkább küzdelmet hozott a Wales - Észak-Írország mérkőzés. Az első félidőben inkább az észak-írek domináltak, komolyabb lehetőség nélkül, Walesnek csak momentumai voltak.

A második félidőben kicsit feljavult a játék, Wales is vezetett veszélyes támadásokat. A 75. percben Bale futott el gyorsan a baloldalon, beadása élesen érkezett középre, McAuley tisztázni szeretett volna, azonban a saját kapujába tette a labdát, ezzel vezetést szerzett Wales. (1-0)

Az utolsó bő negyedórában próbálkozott Észak-Írország, de nem igazán tudtak komolyabb helyzetet kialakítani, bár a szögletek számában domináltak. Végül maradt az 1-0, ami azt jelenti, hogy ha a magyar válogatott továbbjut vasárnap, akkor Wales ellen játszik az elődöntőbe jutásért.

Wales - Észak-Írország 1-0 (McAuley 75. - öngól)

A csakfoci.hu az új Fiat Tipoval utazik az Eb-n!