Lecsapott a tank, 11-esekkel lett kupagyőztes a Gyirmót

Drámai csata az Istria Winter Cup döntőjében.
Dudás Gábor 2017. február 5., vasárnap 16:38
Szerző: Dudás Gábor 2017. február 5., vasárnap 16:38

A 14. percben hátrányba került, de a télen igazolt ukrán Tanchyk góljával már a első félidben egyenlíteni tudott a Gyirmót a horvátországi Istria Winter Cup döntőjében, a bosnyák Siroki Brijeg ellen.

A második játékrész hajrája újabb két gólt hozott, előbb Urbányi István csapata került előnybe a Vasastól érkezett és a szünetben beállt Novák Csanád találatával, de az élvonalbeli rivális a 90. percben egalizált.

Jöhettek a büntetők, a különpárbajt pedig az NB I sereghajtója bírta jobban, Novák, Vass, Bori, Veres és Szegi is betalált, így a Gyirmót megvédte a címét az Isztrián.

Gyirmót – Siroki Brijeg 2-2 (Tanchyk 41., Novák 84., ill. Repic 14., Bralic 90.) – 11-esekkel: 5-4

Gyirmót: Rusák E. - Kiss M., Bojovic M., Radeljic A., - Vass P., Bori G.,  Kolcak K. (Veres Sz., 63.), Tamás K. (Szegi V., 63.), Tanchyk V. (Tóth N., 85.), - Simon A.,  Bebeto (Novák Cs., 46.)

Így add a csakfoci.hu-t a mobilod főképernyőjéhez!