Kassai a spanyol-horváton is feladatot kapott

Bízik az UEFA a magyar bíróban.
admin 2016. június 20., hétfő 12:54
Bízik az UEFA a magyar bíróban.
Szerző: admin 2016. június 20., hétfő 12:54
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

 

A magyar játékvezető, Kassai Vitkor eddig az Európa-bajnokságon két találkozón fújhatta a sípot: ő vezette a Franciaország-Románia (2-1) nyitómeccset, illetve az Olaszország-Svédország (1-0) rangadót.

Kassai a csoporkör 3. fordulójában ezúttal negyedik játékvezetőként kapott megbízást az UEFA-tól, a magyar bíró a Horvároszág-Spanyolország összecsapáson segíti majd a találkozót vezető holland Björn Kuipers munkáját, amelyet kedden 21 órától rendeznek Bordeaux-ban.

Átigazolások
Szeged
NB I-es bajnokok távoztak
Távozott Szegedről Holman Dávid és Asmir Suljic is, utóbbi játékos érkezését a szerb élvonalbeli FC Radnicki már be is jelentette.
Légiósok
Kovács Dániel Cipruson
A ciprusi másodosztályt megnyerő, így az élvonalban induló Nea Salamina a hivatalos honlapján jelentette be, hogy 1+1 évre szóló megállapodást kötött Kovács Dániellel.
Budafok
Stábcsere
Távozik Nikházi Márk vezetőedző, Göblyös Dávid erőnléti edző, valamint Vezér Ádám kapusedző. Az NB II-ből kiesett BMTE új vezetőedzője Lázok János, asszisztensedzője pedig Pál András lett.
Tovább az összes átigazoláshoz