A svéd válogatott csatára, Zlatan Ibrahimovic hivatalosan is bejelentette, hogy az Európa-bajnokságon szerepel utoljára nemzeti színekben.
A svéd nemzeti csapat történetének legeredményesebb labdarúgója, Zlatan Ibrahimovic elmondta, reméli, hogy nem a szerdai Svédország-Belgium lesz az utolsó meccse.
- Az utolsó meccsünk az Európa-bajnokságon az én utolsó meccsem is lesz egyben a válogatottban, de remélem, ez nem holnap lesz. Büszke vagyok arra, amit a válogatottal elértem, mindig büszkén viselem majd a svéd színeket - tette hozzá.
A svédeknek a Belgium elleni találkozón lesz még esélyük kivívni a továbbjutást az E-csoportból, ehhez nyerniük kellene az északiaknak. A 21 órakor kezdődő találkozót Nizzában rendezik majd meg.
Átigazolások
Légiósok
Szoboszlai az új szerződéséről
Szoboszlai Dominik tisztázta új szerződésének helyzetét a Liverpoolnál – és egyértelműen hosszú távon maradna a klubnál.
Fradi
Keane újabb kérője?
Angliában azt a forgatókönyvet vázolták fel, hogy ha Frank Lampard a Bournemouth kedvéért elhagyja a Coventryt, akkor minden szempontból Robbie Keane lenne az ideális utód a PL-be feljutó klubnak.
Diósgyőr
Vignjevicet menesztették
A Diósgyőr szombaton késő este jelentette be, hogy menesztette Nebojsa Vignjevic vezetőedzőt.