Ibrának besegített egy ír a nagy gól után - videó

Eb, E-csoport: Svédország-Írország 1-1.
Dudás Gábor 2016. június 13., hétfő 17:59
Szerző: Dudás Gábor 2016. június 13., hétfő 17:59

Az első félidőben az írek, a másodikban a svédek futballoztak jobban, így összességében igazságos döntetlen született az E-csoport első, párizsi találkozóján.

A szünet előtt nem született gól, de ezt az írek csak pechjüknek, illetve Isaksson kapusnak köszönhették, Hendrick például egymaga duplázhatott volna, de egy ízben a svéd kapus, egyszer pedig a felső léc állta útját.

A fordulást követően is megmaradt a szigetországiak lendülete, amely végül gólt is eredményezett: a 47. percben Coleman gyönyörűen tört be jobbról, átívelte Hoolahan lábára a labdát, aki kapásból, 12 méterről a kapuba bikázott. Gyönyörű volt! (0-1).

Gyorsan feleszméltek a svédek és rohamozásba fogtak, ennek viszonylag gyorsan meg is lett az eredménye. Az ezúttal kevéssé csillogó Ibrahimovic egy visszakapott labdával lerobogott az alapvonalig, majd centerezett, Clark pedig szépen fejelt - a saját kapujába (1-1) a 71. percben.

A hajrá már nem hozott újabb gólt, megérdemelten szerzett 1-1 pontot a két csapat.

Svédország – Írország 1-1 (Clark 71. - öngól, ill. Hoolahan 47.)

Sallai Roland
A Kicker szerint a nyári átigazolási szezonban eldől, hogy a Freiburg magyar játékosa, Sallai Roland hosszabbít vagy távozik.