Ibra bejelentette: az Eb után visszavonul a válogatottól

Egybehangzó svéd sajtóhírek szerint Zlatan Ibrahimovic a franciaországi Európa-bajnokság után nem kíván többet a válogatottban szerepelni.
Szerkesztő 2016. május 30., hétfő 13:45
Egybehangzó svéd sajtóhírek szerint Zlatan Ibrahimovic a franciaországi Európa-bajnokság után nem kíván többet a válogatottban szerepelni.
Szerző: Szerkesztő 2016. május 30., hétfő 13:45

Svéd sajtóhírek szerint a PSG-től távozó csatárklasszis,Zlatan Ibrahimovic a nyári, franciaországi Európa-bajnokságon húzhatja majd magára utoljára a svéd válogatott szerelését.

A 34 éves támadó a nyári kontinenstorna után állítólag kizárólag klubkarrierjére fog koncentrálni. A svéd szövetség egyelőre nem kommentálta a hírt.

Átigazolások
Topolya
Szivics irányíthat
Szerb lapértesülések szerint az élvonalbeli Topolya új vezetőedzőt nevez ki Szivics Tomiszláv személyében.
Ferencváros
Legendát válthat Keane
Martin O’Neill szerint Robbie Keane minden adottsággal rendelkezik ahhoz, hogy a skót Celtic következő vezetőedzője legyen.
Légiósok
Keresztes maradna a briteknél
A továbbiakban is Nagy-Britanniában szeretne futballozni Keresztes Krisztián, a Dundee United középhátvédje.
Tovább az összes átigazoláshoz