Horvátország lépésben lett a 28. vb-résztvevő - videó

28. csapatként Horvátország válogatottja kvalifikálta magát a 2018-as oroszországi világbajnokságra. Déli szomszédunknak egy 0-0-s döntetlen is bőven elég volt a görögök elleni, pireuszi visszavágón, hiszen 4-1-s előnnyel érkezett a vasárnapi, kapufával és lesgóllal is tarkított mérkőzésre. A horvátok az 1998-as vb óta - amelyen bronzérmet nyertek - csak a 2010-es tornára nem jutottak ki.
Dudás Gábor 2017. november 12., vasárnap 22:46
28. csapatként Horvátország válogatottja kvalifikálta magát a 2018-as oroszországi világbajnokságra. Déli szomszédunknak egy 0-0-s döntetlen is bőven elég volt a görögök elleni, pireuszi visszavágón, hiszen 4-1-s előnnyel érkezett a vasárnapi, kapufával és lesgóllal is tarkított mérkőzésre. A horvátok az 1998-as vb óta - amelyen bronzérmet nyertek - csak a 2010-es tornára nem jutottak ki.
Szerző: Dudás Gábor 2017. november 12., vasárnap 22:46
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz