Amerikából érkezik az új tréner.
Nyerj pénzt a német és az angol válogatottal: fogadj remek szorzókkal - kattints!
A Gyirmót a hivatalos oldalán jelentette be, hogy mindenben megállapodott az UEFA Pro Licences szakemberrel, Urbányi Istvánnal, így a tréner irányítja a következő szezonban az NB I-es újonc csapatát.
Az Amerikából hazatérő edzővel 2 éves megállapodást kötöttek. A a tengerentúlon legutóbb a Sporting Kansas City-nél dolgozott, és hétfőn máris munkába áll Gyirmóton.
A vezetőedzőt a szurkolók és a Közvélemény részére hétfőn, egy sajtótájékoztató keretein belül mutatják be.
Átigazolások
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
DVSC
BL-győztes érkezett
Sergi Samper személyében 31 éves spanyol középpályással erősített a DVSC.