Ezt nem fogod elhinni: Löw megint szagmintát vett! - videó

Ezúttal a hónalját szagolgatta.
admin 2016. június 27., hétfő 19:27
Ezúttal a hónalját szagolgatta.
Szerző: admin 2016. június 27., hétfő 19:27
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A német válogatott szövetségi kapitánya, Joachim Löw nemrég bocsánatot kért, amiért az ukránok elleni Eb csoportmérkőzésén a nadrágjában turkált, majd a kezét szagolgatta. Úgy tűnik azonban, hogy ez valamiféle beteges kényszer lehet nála, ugyanis a Szlovákia elleni 3-0-ás győzelemmel véget ért nyolcaddöntőben hónalja fogdosása után szippantott az ujjából mélyeket. Naná, hogy erről sem maradtak le a kamerák...

Átigazolások
Puskás Akadémia
Hat visszatérő
A kölcsönből visszatérő Lamin Colley. Dala Martin, Farkas Bendegúz, Lehoczki Bendegúz, Nagy Zoárd és Ominger Gergő is csatlakozik az együtteshez. (Nemzeti Sport)
DVSC
Támadó érkezett
A DVSC hároméves szerződést kötött Sohan Baldonival.
Légiósok
Gulácsi és Orbán jövője
Az új edzőnek, Martin Demichelisnek gyors döntést kell hoznia a Lipcse két rutinos kulcsemberéről, Gulácsi Péterről és Willi Orbánról, akik mindketten az utolsó szerződési évükbe léptek. (tribuna.com)
Tovább az összes átigazoláshoz