Nem folytatja a szakember.
Távozik posztjáról Pavel Vrba, a franciaországi labdarúgó Európa-bajnokságtól már a csoportkör után búcsúzott cseh válogatott szövetségi kapitánya.
A csehek 1–0-ra kikaptak a spanyoloktól, és 2–0-ra a törököktől, a horvátokkal pedig 2–2-es döntetlent játszottak, s egy pontjukkal a D-jelű négyes utolsó helyén zártak.
A cseh szövetség elnöke, Miroslav Pelta csütörtökön azt mondta: egy héten belül kijelölik a távozó kapitány utódját.
Vrba a 2014-es világbajnokság után vette át a válogatott irányítását, vezetésével a csapat megnyerte Európa-bajnoki selejtezőcsoportját.
A szakember az orosz bajnokságban szereplő Anzsi Mahacskala vezetőedzője lesz. (MTI)
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Vidi
Hesz marad
A Videoton FC Fehérvár lehívta a Hesz Olivér szerződésében szereplő opciót, így a 30 esztendős hátvéd a következő szezonban is az NB II-es csapatot erősíti majd.
ETO
Új sportigazgató
Dunaszerdahelyről érkezhet az ETO FC új sportigazgatója.