Élőben: Németország-Franciaország Eb-elődöntő

Kövesd nálunk az Európa-bajnokság előrehozott döntőjét.
Privacsek András 2016. július 7., csütörtök 18:38
Szerző: Privacsek András 2016. július 7., csütörtök 18:38

A világbajnoki címvédő németek a házigazda franciákkal játszanak az Európa-bajnokság második elődöntőjében. A győztes Portugáliával találkozik a vasárnapi fináléban.

Németország - Franciaország 0-2 (0-1)

95. perc: Vége, Franciaország a döntőben!

93. perc: Kimmich fejesét hatalmas bravúrral védte Llors, utána Götze fejelt mellé.

92. perc: Griezmann jön le, Cabaye a helyén.

91. perc: 4 perc a hosszabbítás.

86. perc: Griezmann lövését fogta Neuer.

82. perc: Höwedes fejelt fölé.

80. perc: Mustafi lőtt fölé, nagyon nyomnak a németek.

79. perc: Schweinsteiger helyett Sané a pályán.

78. perc: Giroud jön le, Gignac a helyén.

76. perc: Draxler lőtt szabadrúgásból nem sokkal mellé.

75. perc: Kanté sárgult be.

74. perc: Kapufa! KImmich gyönyörűen tekert kapura 17 méterről, centiken múlt.

73. perc: GÓÓÓL! Egy védelmi hiba után Griezmann 10 méterről a kapuba kotorta a labdát, 2-0!

71. perc: Payet - Kanté csere.

67. perc: Can megy le, Götze a helyén.

63. perc: Koscielny fejelt fölé.

61. perc: Mustafi a pályán Boateng helyén.

60. perc: Boateng megsérült, nem tudja folytatni, ideiglenesen 10 emberrel a németek.

55. perc: Draxler beadása veszélyes volt, de tisztázott a védelem.

50. perc: Draxler kapott teljesen jogosan sárgát.

47. perc: Nagyon belekezdtek a franciák, végül Griezmann lövése után jöhet Payet szöglete.

46. perc: Folytatódik a játék.

47. perc: Szünet.

47. perc: GÓÓL! Griezmann könyörtelenül belőtte a büntetőt, vezet Franciaország!

46. perc: Schweinsteiger kapott sárgát a kéz miatt.

46. perc: Tizenegyes! Schweinsteiger kezezett.

43. perc: Evra kapott sárgát.

43. perc: Giroud léphetett ki egy hiba után, túl sokat várt, így beérte Höwedes, óriási helyzet lehetett volna!

42. perc: Griezmann lőtt éles szögből, oldalháló.

39. perc: Egy eladott labda után Müller lőtt, Lloris fogta.

37. perc: Pogba ezúttal, Neuer fogta.

36. perc: Can kapott sárgát, veszélyes helyről jöhet egy francia szabadrúgás.

32. perc: Nagy német helyzet, végül Müller elől mentett Umtiti.

27. perc: Schweinsteiger lőtt egy szép támadás végén, Lloris nagyot vett, majd utána a szögletet is fogta.

25. perc: Payet 30 méterről lőtt kapura szabadrúgásból, Neuer fogta.

21. perc: Nem volt veszélyes, sőt, kontrázhattak a franciák, abból sem lett semmi.

20. perc: Német szöglet jöhet.

14. perc: Can lövése után Lloris hatalmasat védett!

13. perc: Müller lőtt mellé.

11. perc: Feljavultak a németek, de helyzetük nem volt még.

7. perc: Griezmann lövését védte Neuer, dominálnak a franciák eddig.

2. perc: Francia szöglet.

1. perc: Elkezdődött a meccs, a franciák kezdtek!

Németország: Neuer - Kimmich, Boateng, Höwedes, Hector - Can, Schweinsteiger - Özil, Kroos, Draxler - Müller

Franciaország: Lloris - Sagna, Koscielny, Umtiti, Evra - Pogba, Matuidi - Sissoko, Griezmann, Payet - Giroud