Élőben az Eb: Wales - Szlovákia

Egy nagy visszatérő meccse az Eb-újonc ellen.
Szerkesztő 2016. június 11., szombat 15:50
Szerző: Szerkesztő 2016. június 11., szombat 15:50

Az 58 év után első nagy tornáján szereplő Wales és az abszolút Eb-újonc Szlovákia meccsel a B-csoportban, szombaton, 18 órától.

Északi szomszédunknál egy NB I-es játékos, nevezetesen a Ferencvárosban szereplő Stanislav Sesták is kerettag, Ján Kozák szövetségi kapitány a kispadra jelölte a támadót. A walesieknél ott lesz a pályán a Real Madrid csillaga, Gareth Bale is természetesen.

A magyar-osztrák meccsnek kedden otthont adó Stade de Bordeaux-ban a norvég Svein Oddvar Moen lesz majd a játékvezető. Tartsatok velünk!

Wales – Szlovákia 2-1 (Bale 10., Robson-Kanu 82., ill. Duda 60.)

94. perc: ITT A VÉGE, 2-1-re győzött Wales!

92. perc: Skrtel kidumált magának egy sárgát.

90. perc: 4 perc a minimum ráadás.

86. perc: KAPUFA! Egy baloldali beadást követően Nemec fejelt a kapufára. Ő is csere volt...

84. perc: Beállt a korábbi Puskás-díjas Stoch, Weiss ment le.

83. perc: Kucka is besárgult

82. perc: Megint egy nyerő csere!!! Robson-Kanu a Ramsey-ről elécsorgó labdát pofozta a jobb alsóba 12 méterről. 2-1!

80. perc: Még egy sárga, Weiss lépett oda csúnyán Ramsey-nek.

78. perc: Mak tartott rá Ledley lábára, sárga lap.

73. perc: És a csereember majdnem ad egy gólpasszt, remek jobboldali beadását követően Ramsey bólintott ziccerből a léc fölé!

71. perc: Williams lemegy, Robson-Kanu váltja.

69. perc: Edwards helyén Joe Ledley a walesieknél.

68. perc: Lendületben a szlovákok, Mak nem sokkal lőtt 20-ról a léc fölé.

60. perc: Mekkora csere volt Duda! Mak passza után a padról beszállt játékos befelé húzott jobbról, majd remekül visszahúzta a labdát a jobb alsóba. 1-1!

59. perc: Az első két csere a szlovákoké, Hrosovsky és Duris is lejött, érkezik Duda és Nemec.

57. perc: Bale! Majdnem ott volt a dupla, Kozácik védett szépen a fejesét követően.

55. perc: Hamsík remek indítása után Mak lőtt 15-ről, Williams mellől a jobb felső sarok fölé.

46. perc: Kezdődik a második játékrész!

46. perc: Félidő, 1-0 az állás.

45. perc: Skrtel majdnem befejelt egy tökéletes ütemű beadást, centikkel maradt le róla a védő. A walesiek lesre játszottak és majdnem ráfáztak.

33. perc: Gyanús...Skrtel ütött oda Williamsnek a 16-oson belül, de a bíró sípja néma maradt.

31. perc: Hrosovskyé az első sárga, Williamsnek csúszott oda.

28. perc: Nagy csata, de kevés futballesemény a pályán.

23. perc: Kucka jó 30 méteres szabadrúgása jócskán a léc fölött zúgott el

20. perc: Ramsey távoli lövését simán védte Kozácik.

13. perc: Nem kezdett rosszul Szlovákia, sőt, mégis Wales vezet.

10. perc: GÓL! Bale 22 méterről, szabadrúgásból lőtte ki a jobb alsót, Kozácik picit elnézte a labda útját, de így is szép gól volt! 1-0!

3. perc: Nagy helyzet! Hamsík került kecsegtető pozícióba, egy szép csel után, majd lőtt is, az utolsó pillanatban vetődött bele egy walesi, nevezetesen Davies!

1. perc: Megy a meccs!