Élőben az Eb: Portugália - Izland

Kövesd a meccset nálunk!
Szerkesztő 2016. június 14., kedd 18:47
Szerző: Szerkesztő 2016. június 14., kedd 18:47

Az F-csoportban kedd este a favoritnak tartott Portugália is megkezdi az Európa-bajnoki szereplését, Cristiano Ronaldóék ellenfele az északi kiscsapat, Izland lesz. A találkozó esélyesei egyértelműen a luzitánok, az újonc izlandiakat azonban egy pillanatra sem szabad leírni.

Kezdés 21 órától, tartsatok velünk!

Portugália - Izland 1-1 (Nani 31., ill. Bjarnason 52.)

94. perc: Vége, 1-1!

93. perc: C. Ronaldo szabadrúgását kézzel blokkolta Finnbogason, sárga.

90. perc: 3 perc ráadás.

90. perc: Bjarnason érkezik, Gudmundsson megy le.

86. perc: Rui Patricio is munkában, Finnbogason tornáztatta meg.

85. perc: Mi maradt ki! C. Ronaldo fejelhetett tisztán egy beadás után, de nem fejelte elég pontosan.

84. perc: Éder a pályán, André Gomes ment le.

82.  perc: Továbbra is nyomnak a portugálok, de az izlandi védelem állja a sarat.

81. perc: Finnbogason áll be Sigthórsson helyére.

76. perc: Quaresma érkezik João Mário helyére.

71. perc: Nani csúsztatott centikkel a bal kapufa mellé egy szabadrúgás után.

71. perc: Renato Sanches a pályán, João Moutinho megy le.

65. perc: Görcsösen mennek előre a portugálok.

60. perc: André Gomes tekert kapura 18 méterről, de odaért a kapus.

55. perc: Bjarnason sárgul be.

52. perc: GÓÓÓL! Egyenlít Izland! Egy jobb oldali beadást Bjarnason vág a kapuba. 1-1!

47. perc: Egy C. Ronaldo lövés, de elkerüli a kaput.

46. perc: Folytatódik a meccs!

45. perc: Szünet, 1-0.

40. perc: Moutinho lövését könnyedén védte az izlandi hálóőr.

37. perc: Nem illetődtek meg az izlandiak a bekapott gól után, próbálnak támadásokat vezetni, és többet van náluk a labda az utóbbi percekben.

31. perc: GÓÓÓL! Vezet Portugália! Egy jobb oldali beadást Nani az ötösről lőtt a hálóba! 1-0!

26. perc: C. Ronaldo ismét helyzetbe került, de nem találta el a labdát.

23. perc: C. Ronaldo fejese kerülte el a kaput.

21. perc: Nani fejesét óriási bravúrral védte az izlandi kapus.

15. perc: Átvették a portugálok a kezdeményezést, de komoly ziccerük még nem volt.

6. perc: Nagy iramban kezdtek a csapatok.

2. perc: Sigurdsson előtt adódott nagy lehetőség, de mindkét tizenhatoson belül eleresztett próbálkozását védte Rui Patrício.

1. perc: Megy a meccs!