Szerkesztő 2016. június 15., szerda 12:52
Szerző: Szerkesztő 2016. június 15., szerda 12:52

Oroszország - Szlovákia 1-2 (Glusgakov 80., ill. Weiss 32., Hamsik 45.)

A csakfoci.hu az új Fiat Tipoval utazik az Eb-n!

93. perc: Itt a vége, Szlovákia 2-1-re legyőzte Oroszországot!

90. perc: 3 perc ráadás.

86. perc: Glushakov lőhetett ígéretes helyzetből a tizenhatos előteréből, de nem találta el a kaput.

83. perc: Vérszemet kaptak az oroszok, beszorítják a szlovákokat.

80. perc: GÓÓÓLL!!! Szépít Oroszország! Egy bal oldali beadást Glushakov fejelt 10 méterről a kapu jobb oldalába. 1-2!

80. perc: Mak helyén Duris.

76. perc: Shirokov a pályán Kokorin helyett.

72. perc: Weiss jön le, Svento a pályán a szlovákoknál.

69. perc: Kiegyenlített a meccs, a szlovákoknak látszik, hogy megfelel az eredmény.

60. perc: Továbbra is támadásban az oroszok, de kissé tanácstalannak tűnnek.

54. perc: Egy szlovák kontra végén Hamsik lőtt a tizenhatoson belülről, Akinfeev szögletre ütötte a labdát.

52. perc: Támadnak az oroszok, de a szlovák védelmet eddig még nem tették próbára a második félidőben.

46. perc: Durica kap sárgát.

46. perc: Kettőt cseréltek a szünetben az oroszok: Glushakov érkezett Neustädter helyére, míg Mamaev Golovint váltotta.

46. perc: Folytatódik a találkozó!

46. perc: Szünet, 0-2.

45. perc: GÓÓÓLLL!!! Már kettővel vezetnek a szlovákok! Hamsik mozgott ki egy szöglethez, majd csinált egy visszacselt, amelyet követően eltekerte a labdát a hosszúba, a labda pedig a hálóba pattant. 0-2!

38. perc: Kiegyenlített a meccs, mindkét csapat megy előre.

32. perc: GÓÓÓLL!!! Vezetnek a szlovákok! Egy hosszú indítással Weiss lépett ki a jobb oldalon, majd egy csellel két orosz védőt is becsapott, és végül 8 méterről kilőtte a kapu bal oldalát. 0-1!

28. perc: Majdnem itt az orosz vezetés! Smolov kapott szép labdát középen, majd megnézte a jobb alsó sarkot, és csak centikkel tévesztette el azt.

23. perc: Dzyuba fejelhetett egy jobb oldali beadást követően, de erőtlen volt a fejese.

16. perc: Keményedik a meccs, de egyelőre leginkább csak a mezőnyben zajlik a játék.

10. perc: Hamsik 15 méterről lőhetett, de nem találta el a kaput.

5. perc: Egyelőre a mezőnyben zajlik a játék.

1. perc: Megy a meccs!

A kezdőcsapatok:

Oroszország: Akinfeev, Smolnikov, Schennikov, Ignashevich, V. Berezutski, Neustädter, Golovin, Kokorin, Shatov, Smolov, Dzyuba

Szlovákia: Kozáčik, Pekarík, Škrtel, Ďurica, Hubočan, Pečovský, Kucka, Hamšík, Mak, Weiss, Duda