Élőben az Eb: Németország - Ukrajna

Kövesd a világbajnok meccsét nálunk!
Szerkesztő 2016. június 12., vasárnap 18:46
Szerző: Szerkesztő 2016. június 12., vasárnap 18:46

Vasárnap este a C-csoportban a világbajnok német válogatott Ukrajna ellen kezdi meg az Európa-bajnokságot. Joachim Löw sztárokkal teletűzdelt csapatától egyértelműen győzelmet vár a közvélemény, azonban az ukránok már többször is megmutatták, hogy nem lehet leírni őket.

Kezdés 21 órától, tartsatok velünk!

Németország - Ukrajna 2-0 (Mustafi 19., Schweinsteiger 92.)

93. perc: Vége, 2-0-ra győztek a németek!

92. perc: GÓÓÓLL!!! Németország eldönti! Egy kontra végén Özil ment el a bal oldalon, majd a középen üresen érkező Schweinsteiger elé tálalt, aki az üres kapuba lőtt. 2-0!

90. perc: Schweinsteiger jön a végén Götze helyére.

88. perc: Zavar a németek védelmében: Mustafi átfejelte a labdát a kapujából kifutó Neuer felett, majdnem lecsapott a lehetőségre egy ukrán csatár!

87. perc: Özil eldönthette volna, de egy az egyben Pyatovba lőtte a labdát!

84. perc: Schürrle indult el egy remek labdára, de Pyatov jól jött ki a kapujából.

78. perc: Draxler hagyja el a pályát, érkezik Schürrle a helyére.

75. perc: Egy szép német kontra végén Müller lőtt 20 méterről, Pyatov vetődve védett.

73. perc: Kovalenko helyén Zinchenko.

68. perc: Draxler érkezett lendületből egy jobb oldali beadásra, fölé ment a fejese.

68. perc: Egy taktikai szabálytalanság, Konoplyanka sárgul be.

66. perc: Seleznyov érkezik Zozulya helyére.

61. perc: Pyatov-bravúr, Khedira távoli kísérletét kellett védenie.

57. perc: Rakitskiy szabadrúgása veszélyesen tartott a bal alsó felé, Neuer résen volt.

52. perc: Kroos bombája életveszélyesen tartott a kapu felé, de centikkel fölé ment a labda.

48. perc: Draxler vette célba a hosszút 17 méterről, de Pyatov szépen védett.

46. perc: Folytatódik a találkozó!

47. perc: Szünet, 1-0 a németeknek.

42. perc: Sziporkáznak az ukránok, percek óta beszorítják a németeket.

39. perc: A német kapuban a labda, de les miatt érvénytelen Yarmolenko találata.

37. perc: MEKKORA MENTÉS! Egy zseniális passz után Konoplyanka került ziccerbe, a labda már Neueren keresztül is túljutott, de végül Boateng a gólvonalról kivágta a játékszert.

Boateng óriási mentése:

29. perc: Ziccer a másik oldalon is: Khedira ugrott ki egy zseniális labdával, de a 12 méterről eleresztett lövését Pyatov védte.

27. perc: Hatalmas Neuer-bravúr: egy szöglet után Khacheridi közeli fejesét tornászta ki!

19. perc: GÓÓÓLL!!! Vezet Németország! Kroos szabadrúgását Mustafi bólintotta védhetetlenül a kapu jobb oldalába. 1-0!

12. perc: Hector elé fejeltek vissza egy labdát a tizenhatoson belül, de ziccerben nem találta el jól a játékszert.

10. perc: Járatják a németek a labdát az ukrán tizenhatos előterében, keresik a réseket.

4. perc:  Az első helyzet az ukránoké: Konoplyanka bombázott kapura 17 méterről, Neuernek rendesen nyújtózkodnia kellett.

1. perc: Megy a meccs!

A kezdőcsapatok:

Debreceni VSC
Srdjan Blagojevic
Kazahsztánban arról írtak, hogy Alexander Sednev rövidesen távozik az Ordabasy csapatának éléről, utódja pedig a Debrecent irányító szerb szakember, Srdjan Blagojevic is lehet. (Серый CARDINAL)