Élőben az Eb: Németország - Szlovákia

Az Eb egyik fő esélyese a masszívan szereplő szlovákokkal csap össze a lille-i nyolcaddöntőn, 18 órától.
Dudás Gábor 2016. június 26., vasárnap 13:00
Szerző: Dudás Gábor 2016. június 26., vasárnap 13:00

Veretlenül nyerte meg a C-csoportot, és vasárnap, Lille-ben (18 óra) is a Nationalelf az esélyesebb a szlovákok elleni nyolcaddöntőn. Ján Kozák csapata masszív védekezésében és Marek Hamsík formájában bízhat a világbajnok elleni összecsapáson.

NÉMETORSZÁG - SZLOVÁKIA 3-0 (Boateng 8., M. Gomez 43., Draxler 63.)

93. perc: ITT A VÉGE, 3-0, nyolc között a németek is.

91. perc: Kucka is besárgul.

91. perc: Majdnem négy, Kroos nagy helyzetből középre lőtt, Kozácik védett.

90. perc: Két perc a ráadás.

84. perc: Jön Saláta Kornél is, Gyömbér ment le. Ja igen, Szlovákia cserélt...

82. perc: Elfáradni látszanak a szlovákok.

76. perc: Schweinsteiger is beáll, aki lemegy: Khedira.

72. perc: Kettőt cserélnek a németek, lejön Boateng és Draxler, beáll Höwedes és Podolski.

67. perc: Hummels besárgult és ideges. Nem is tűnt sárgának az eset.

64. perc: Fradi-játékos a pályán: Sesták váltja Durist.

63. perc: 3-0, ELDŐLT! Egy szöglet után Hummels fejéről perdült Draxlerhez a labda, aki állítgatás nélkül, kapásból ágyúzott a léc alá! ⚽ ⚽ ⚽

58. perc: Megint Kucka próbálkozott távolról, ezúttal egy legurított szabadrúgásból, de nagyon fölé-mellé lőtt.

50. perc: Kucka tesztelte 16-ról Neuert, simán védett most a német kapus.

46. perc: Kimmich kapott gyorsan egy sárgát.

46. perc: MEGY A MÁSODIK FÉLIDŐ. Gregus állt be a szlovákoknál, Weiss helyére.

46. perc: FÉLIDŐ, 2-0!

43. perc: GÓÓÓL! 2-0! Draxler csapta be Kuckát, majd laposan középre passzolt balról, az alapvonaltól, Gomez pedig 4 méterről a hálóba passzolt. ⚽⚽

41. perc: Először találták el a kaput a szlovákok és majdnem gól! Kucka fejesét védte óriási bravúrral Neuer!

38. perc: Hopp! Neuernek kellett tisztáznia lábbal a megiramodó Duris elől.

38. perc: Draxler lövésébe ért bele Skrtel az utolsó pillanatban.

32. perc: Thomas Müller kicsit jobbról, nagy erővel célozta meg a kaput, de a léc fölé durrantott.

25. perc: Helyzet! Durica fejéről került Özil elé a labda, a középpályás dropliból lőtt is 15 méterről, alig a jobb alsó mellé.

19. perc: Ennyit kellett várni az első veszélyesebb szlovák akcióra, de helyzet ebből sem alakult ki.

13. perc: KIMARADT! Özil büntetőjét kivédte Kozácik!

12. perc: SKRTEL LÖKTE GOMEZT, 11-ES! Sárga is járt érte.

8. perc: GÓÓÓL! Kroos szögletét kifejelték a védők, épp Boateng elé került a labda, aki egyből kapura is tűzte azt 18 méterről, a picit meg is pattanó lövése pedig a jobb alsóban kötött ki! 1-0! ⚽

7. perc: A első komoly lehetőség, Khedira 6 méteres fejesét tolta ki a léc alól Kozácik.

1. perc: Megy a meccs!

Így kezdenek a csapatok:

Németh Hunor Vajk
Hosszú távú szerződést írt alá a dán Köbenhavnnál az U17-es magyar válogatott játékos, Németh Hunor Vajk.