Élőben az Eb: Lengyelország - Észak-Írország

Kövesd a meccset nálunk!
Szerkesztő 2016. június 12., vasárnap 15:50
Szerző: Szerkesztő 2016. június 12., vasárnap 15:50

Az Európa-bajnokság C-csoportja Lengyelország és Észak-Írország meccsével kezdődik meg. A Bayern München klasszisának, Robert Lewandowskinak a nevével fémjelzett lengyelek számára kötelező a győzelem, azonban az is borítékolható, hogy a magyar válogatott selejtezőcsoportját megnyerő észak-írek sem adják majd könnyen magukat.

Kezdés 18 órától, tartsatok velünk!

Lengyelország - Észak-Írország 1-0 (Milik 51.)

94. perc: Itt a vége, a lengyelek 1-0-ra legyőzik az észak-íreket.

92. perc: Szczęsny ütközött a saját csapattársával, ápolni kell.

90. perc: 3 perc ráadás.

89. perc: Piszczek sárgul be.

88. perc: Peszko érkezik, Kapustka megy le.

88. perc: Krychowiak távoli bombája centikkel zúg el a bal kapufa mellett!

86. perc: Egy szép észak-ír variáció után Davies nem találta el a labdát.

84. perc: Milik félfordulatból lő, nagy védés a kapustól.

80. perc: Błaszczykowski lemegy, Grosicki jön a hajrára.

78. perc: Változtatnak a lengyelek, Jodłowiec érkezik, Mączyński megy le.

76. perc: Lafferty próbálkozott meg 18 méterről egy ollózással, de nem okozott veszélyt a látványos lövés.

76. perc: Ward érkezik Baird helyére.

71. perc: A csereként az imént beálló Washington törhetett kapura, Szczęsny azonban remek ütemben jött ki a kapujából.

69. perc: Cathcart kapott sárgát, Lewandowskit borította fel.

68. perc: Błaszczykowski éles szögből lőtt mellé.

66. perc: Washington a pályán Ferguson helyett.

65. perc: Kapustka kapja az első sárgát a meccsen egy taktikai szabálytalanság után.

64. perc: Kicsit visszavettek a lengyelek, az észak-írek egyáltalán nem veszélyesek az ellenfél kapujára.

56. perc: Továbbra sem változott a játék képe, a lengyelek támadnak a vezetés tudatában is.

51. perc: GÓÓÓL!!! Vezet Lengyelország! Eddig bírta az észak-ír védelem, Błaszczykowski remek passzát Milik lőtte a kapu bal oldalába. 1-0!

Milik vezető találata:

46. perc: Cseréltek az észak-írek a szünetben, McNair helyére Dallas érkezett.

46. perc: Folytatódik a találkozó!

45. perc: Nincs hosszabbítás, 0-0.

40. perc: Egy szögletet követően kisebb kavarodás alakult ki az észak-ír kapu előtt, majd Pazdan lövése az oldalhálóban kötött ki.

39. perc: Kapustka egy átvétel után mellre vette, majd 16 méterről lőtt, McGovern nagyot védett.

38. perc: Sorra végezhetik el a szögleteket a lengyelek, de a védők mindig felszabadítanak.

31. perc: EZ MÁR KOMOLY ZICCER! Milik kapott egy szép labdát a tizenhatoson belül, majd ahelyett, hogy 7-8 méterről egyből előtte volna, tolt rajta párat, és végül fölé bombázott.

29. perc: Lewandowski próbálkozott meg egy átlövéssel, az észak-ír kapusról elsőre kijött, de másodjára már könnyedén fogta.

23. perc: Jól zár az észak-írek védelme, egyelőre nem találják a rést rajta a lengyel támadók.

16. perc: Kiegyenlítettebbé vált a meccs, eddig nem láthattunk helyzeteket.

11. perc: Szélről belőtt labdákkal próbálkoznak a lengyelek, eddig kevés sikerrel.

6. perc: Bekezdtek a lengyelek, teljesen beszorítják az észak-íreket.

1. perc: Megy a meccs!