Élőben az Eb: Franciaország - Írország

15 órától, Lyonban csap össze a két csapat. Élő közvetítés.
Dudás Gábor 2016. június 26., vasárnap 12:46
Szerző: Dudás Gábor 2016. június 26., vasárnap 12:46

Az A-csoport győztese, egyben a házigazda Franciaország feszül neki az Európa-bajnokság legjobb 16 csapata között az E-csoportból, nagy hajrával továbbjutó Írországnak

A 15 órakor, Lyonban kezdődő összecsapás abszolút favoritja Didier Deschamps eddig veretlen csapata, de a meglepetések Eb-jén a biztos papírforma is borulhat akár. Az olasz Nicola Rizzoli vezeti a meccset.

A mérkőzést élőben közvetítjük, tartsatok velünk!

FRANCIAORSZÁG - ÍRORSZÁG 2-1 (Griezmann 58., 61., ill. Brady 2. - 11-esből)

94. perc: ITT A VÉGE, 2-1! TOVÁBBJUTOTT A HÁZIGAZDA IS!

93. perc: A csere cseréje: a megsérült Coman helyére beállt még Sissoko.

92. perc: Nem akar összejönni a tripla, Griezmann ziccerét Randolph védte.

90. perc: Három perc a minimum hosszabbítás.

86. perc: Ez is kimaradt, Gignac puskázott el egy remek átadás után kialakult ziccert.

77. perc: Meccslabda, egymás után kétszer! Előbb Randolph védte Gignac lövését, majd nem sokkal később a cserecsatár hatalmas kapufát lőtt.

75. perc: Long is besárgult, ő sem játszhatna a negyeddöntőn.

74. perc: Csatárcsere a franciáknál: Ginac érkezik, Giroud ment le.

72. perc: Hoolahan váltja McCarthyt.

68. perc: O'Shea be, McClean le.

68. perc: A kapuval szemből elvégzett, 16 és fél méteres Griezmann-szabadrúgás a sorfalban álló Giroud-ról vágódott le.

66. perc: PIROS LAP! Duffy vágta fel Griezmannt utolsó emberként, kiállítás! Centiken múlt, hogy 11-es is legyen.

65. perc: Walters be, Murphy le - cseréltek az írek.

65. perc: Ír helyzet, de kimaradt!

61. perc: HIHETETLEN, 2-1! Griezmann került ziccerbe (Giroud adta a gólpasszt), a védelem bealudt, a támadó pedig ügyesen kilőtte a bal alsót. ⚽

60. perc: Payet 19 méterről próbálkozott, lövése elsuhant a jobb felső sarok fölött.

58. perc: 1-1!!! Sagna adott be jobbról remekül, Griezmann pedig szépen a kapu jobb oldalába fejelt! Randolph picit beleért, de védeni nem tudott. ⚽

55. perc: Bravúr! Matuidi bombáját ütötte ki Randolph szögletre.

52. perc: Lloris! Életveszélyes beadásba kellett belepaskolnia bravúrral a francia kapusnak.

48. perc: Helyzet! Egy felívelt szabadrúgást követően Koscielny fejelt előrevetődve, a kapu mellé.

47. perc: Nyomnak a franciák máris.

46. perc: FOLYTATÁS.  Kanté helyett Coman a pályán a franciáknál.

49. perc: FÉLIDŐ, vezet Írország egy történelmi góllal!

46. perc: Kisebb tűzijáték az ír kapu előtt, de Payet, majd Griezmann lövését is önfeláldozó módon blokkolták.

45. perc: 4 perc a ráadás.

44. perc: Megint egy sárga, Rami kapta. Ezzel a védő is eltiltott lett.

42. perc: Helyzet! Duffy fejelt kevéssel a kapu mellé egy felívelt szabadrúgást követően.

41. perc: Hendrické az újabb lap, ő sem játszhat, ha az írek továbbjutnának.

35. perc: Pogba rúgta meg csúnyán Hendricket. Sárga nincs, ápolás van.

33. perc: Az utóbbi percekben a mezőnyben zajlik a játék, a franciák nem nagyon tudnak mit kezdeni az írek masszív védekezésével.

27. perc: Újabb sárga, Kanté kapta. Ha a franciák továbbjutnának, a Leicester középpályása nem játszhat a negyeddöntőn!

25. perc: Coleman kapta a meccs első sárgáját.

24. perc: Pogba remek, 28 méteres szabadrúgását is hatástalanította az írek kapusa.

22. perc: Hendrick lövésénél védett szépen Lloris.

19. perc: Payet szabadrúgása után Griezmann csúsztatott, de Randolphnak ez sem okozott nagyobb gondot.

16. perc: Long felé szállt egy veszélyes indítás, Llorisnak kellett kifutnia és tisztáznia.

9. perc: Pogba ügyes egyéni megmozdulás végén adott be balról, érkezett Griezmann, de a léc fölé fejelt.

8. perc: Payet próbálkozott 18 méteres szabadrúgással, de a labda épp Randolph kezében landolt.

2. perc: GÓÓÓL! Vezetnek az írek, Brady a kapufa segítségével a kapuba vágta a büntetőt! 0-1! ⚽

2. perc: ÍR 11-ES!!! Longot akasztotta Pogba!

1. perc: Megkezdődött a mérkőzés! A hangulatra aligha lesz panasz.

Így állt fel a két csapat a kezdősípszó pillanatában:

Muhamed Besic
A csakfoci.hu információi szerint biztossá vált, hogy Muhamed Besic a szezon végén távozik a Ferencvárostól.
Újra csapatot kapott
Ricardo Moniz
A Fradi és a Zete korábbi edzőjének, Ricardo Moniznak kell megmentenie a Zürich idei szezonját.
Henry Wingo
A Csakfoci úgy tudja, hogy Henry Wingo nyártól jó eséllyel az MLS-ben szereplő Austin FC-ben folytathatja pályafutását.