Szerző: admin 2016. június 17., péntek 16:00

A csakfoci.hu az új Fiat Tipoval utazik az Eb-n!

Csehország - Horvátország 2-2

(Gól: Skoda 76., Necid 93. ill., Perisic 37., Rakitic 59.)

99. perc: Véget ért a mérkőzés.

98. perc: Vrsaljko helyett Strinic a pályán.

97. perc: Rakitic helyett Schildenfield a pályán.

93. perc: Necid állt a labda mögé és védhetetlenül bombázott a léc alá, 2-2!

93. perc: Vida kezezett a saját 16-osán belül, cseh 11-es!

91. perc: Folytatódik a mérkőzés.

88. perc: Még mindig áll a játék, közben kitört a balhé a horvát szektorban.

86. perc: A Cech kapuja mögött helyet foglaló horvát szurkolók dobálják be a pályára a petárdákat. Áll a játék.

80. perc: Brozovic fordult rá a kapura, 13 méterről nem sokkal lőtt mellé.

{div}{module Video_skoda}{/div}

76. perc: Skoda remek csere volt! 11 méterről gyönyörűen fejelte a szépítő gólt a bal felső sarokba!

74. perc: Brozovic is besárgult.

72. perc: Sivok könyökölte le Mandzukicot, sárga a jutalma.

67. perc: Skalak-Sural, Skoda-Lafata csere.

67. perc: Megint Mandzukic állt közel a gólhoz, alig lőtt fölé.

63. perc: Közel volt a harmadik, de Mandzukic lapos beadását fogta Cech.

62. perc: Modric helyett Kovacic a pályán.

{div}{module Video_rakitic}{/div}

59. perc: Ott a második! Rakiticről mindenki lemaradt, teljesen egyedül vezethette Cech-re a labdát és 13 méterről finom bokamozdulattal emelte át felette a kapuba a labdát, 0-2!

53. perc: Már nincsenek akkora fölényben a horvátok, de a cseheknek így sincs sok esélyük a gólszerzésre.

46. perc: Elkezdődött a második félidő. Corluka már nem turbánnal, hanem vízilabdás sapkával a fején játszik. Nem vicc, pólósapka van rajta.

45. perc: Véget ért az első játékrész.

42. perc: Rakitic tekert középre szabadrúgást a jobb oldalról, kitűnően ment középre a labda, Vida azonban pár méterről mellé lőtt. Corluka is ott volt mögötte, talán jobb helyzetben.

{div}{module Video_perisic}{/div}

37. perc: Megérdemelt horvát vezetés! Badelj szerzett labdát a félpályánál, Perisichez került a játékszer, aki betört a 16-oson belülre, egy csellel tisztára játszotta magát és a hosszú alsóba lőtt, 0-1!

37. perc: Rakicit pompás labdával iramodhatott meg a kapu felé, a 16-oson belül pedig egy szép csel után lőtt laposan, Cech nagy bravúrral védett lábbal.

28. perc: Már a hetedik szögletüket végezhették el a horvátok, melynek végén Strinic lőtte ki a stadionból a labdát.

25. perc: A horvátok hatalmas mezőnyfölényben vannak az egyébként nem túl mozgalmas mérkőzésen.

21. perc: Az eddigi legszebb támadás végén Mandzukic adott be a bal oldalról, középen Perisic érkezett, éppen lemaradt a labdáról.

20. perc: Mandzukic arcon fejelte Petr Cech-t.

18. perc: A mérkőzés legnagyobb izgalmai: már másodszor kell labdát cserélni.

17. perc: Újabb cseh szabadrúgás, amely akadálytalanul hagyta el a játékteret.

8. perc: Badelj lőtt laposan jó 19 méterről, de nagyon elkerülte a jobb alsót.

5. perc: Rosicky ívelte középre a szabadot, de nem alakult ki belőle veszélyes helyzet.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés.

Nyerj pénzt a horvát és a spanyol válogatottal: fogadj remek szorzókkal - kattints!

A KEZDŐCSAPATOK

Sallai Roland
A Kicker szerint a nyári átigazolási szezonban eldől, hogy a Freiburg magyar játékosa, Sallai Roland hosszabbít vagy távozik.