Élő: Törökország - Horvátország csata az Eb-n

Kövesd nálunk a D-csoport első meccsét!
Szerkesztő 2016. június 12., vasárnap 12:44
Szerző: Szerkesztő 2016. június 12., vasárnap 12:44

Vasárnap Törökország és Horvátország összecsapásával kezdetét veszi a D-csoport is az Európa-bajnokságon. A két gárda mérkőzései hagyományosan izgalmas csatákat hoznak, az előzetes várakozások szerint pedig ez most sem lesz másképp. Sztárokban egyik oldalon sem lesz hiány, elég csak a törökök oldaláról Arda Turant (Barcelona), a horvátok részéről pedig Luka Modricot (Real Madrid) említeni.

Kezdés 15 órától, tartsatok velünk!

Törökország - Horvátország 0-1 (Modric 41.)

96. perc: Most van csak vége, 1-0-ra győztek a horvátok a törökök ellen!

93. perc: Balta előtt adódott hirtelen egy lehetőség a horvát tizenhatoson belül, de óriásit mentettek előle.

93. perc: Pjaca az utolsó horvát csere, Manczukic helyére jön.

91. perc: Sen kap sárgát.

90. perc: 4 perc ráadás.

89. perc: Rakitic jön le, Schildenfeld áll be.

86. perc: Kramaric érkezik a megsérülő Perisic helyére.

83. perc: Ezúttal Perisic került ziccerbe, de Babacan jól jött ki a kapujából.

81. perc: Erkin szabadrúgását Subasic gond nélkül fogta.

80. perc: Strinic buktatta az egyik török játékost a tizenhatos sarkánál, sárga lap.

79. perc: Babacan-bravúr, Brozovic fejesét védte.

76. perc: Corluka feje továbbra is vérzik, amelyet sokadszorra sem tud elállítani az orvosi stáb.

73. perc: ÚJABB HORVÁT FELSŐ LÉC! Ezúttal Perisic csúsztatott, nem sokat tévedett.

71. perc: Egy átlövés a törököknél, de messze elkerüli a horvátok kapuját.

69. perc: Újabb csere a törököknél: Tosun jön le, a nagy tehetségnek tartott Mor a pályán.

65. perc: Cserélnek a törökök: Turan hagyja el a pályát, Yilmaz a helyén.

61. perc: Brozovic vett mellre egy labdát a tizenhatoson belül, majd megnézte magának a hosszú felsőt, nem sokkal tévesztett célt.

54. perc: Újabb nagy horvát helyzet! Egy bal oldali beadásba Babacan ütött bele nem túl szerencsésen, a labda Srna elé került, aki a félig üres kapu mellé lőtt.

Modric gólját egy horvát szurkoló is a pályán ünnepelte:

52. perc: KAPUFA! Srna végezhetett el egy szabadrúgást a tizenhatos előteréből, a labda a lécen csattant!

48. perc: Balta sárgul be, Mandzukicnak pakolt oda.

46. perc: Csere a törököknél a szünetben, Sen érkezett Özyakup helyére.

46. perc: Folytatódik a találkozó!

47. perc: 2 perc ráadás után szünet, 1-0 a horvátoknak.

46. perc: Egy szögletet követően Balta fejelt az oldalhálóba.

41. perc: GÓÓÓL!!! Vezetnek a horvátok! Egy felszabadítást követően Luka Modric 22 méterről, kapásból óriási gólt lőtt a kapu jobb oldalába! 0-1!

39. perc: Mandzukic félfordulatból lőtt kapura, Babacan könnyedén védett.

36. perc: Calhanoglu egy távoli szabadrúgást próbált meg kapura lőni, de jócskán célt tévesztett.

33. perc: Corluka újra a pályán. Eközben Mandzukic is kap egy könyököst.

31. perc: Tosun kapott sárgát, miután lekönyökölte Corlukát. A horvát játékosnak felszakadt a fejbőre, ápolni kell.

29. perc: Nagy helyzet a törökök előtt: egy beadást Tufan bólintott kapura, Subasic nagyot védett a gólvonalon!

28. perc: Badelj lőtt kapura egy kiöklözött labdát, de Babacan védeni tudott.

23. perc: Megint Brozovic fejelhetett, de csak belecsúsztatni tudott a beadásba.

22. perc: Perisic húzott el a bal szélen, a beadását Brozovic fejelte fölé.

17. perc: Mandzukic fejelhetett üresen 11 méterről, de elakadt a labda egy védőben.

13. perc: Az iramra nem lehet panasz, de egyelőre a mezőnyben zajlik leginkább a játék.

8. perc: Keményedik a találkozó, egyre több a szabálytalanság mindkét oldalon.

2. perc: Már is itt az első helyzet, Srna jobb oldali beadását Rakitic bevetődve lőtte nem sokkal mellé.

1. perc: Elkezdődött a meccs!

A kezdőcsapatok:

Az MU-ba tart?
Lőw Zsolt
Van esély rá, hogy a Chelsea után egy másik nagy angol klub, a Manchester United is alkalmazza Thomas Tuchelt, valamint állandó segítőjét, Lőw Zsoltot.
Ő lehet az új edző
A csakfoci.hu információi szerint Tóth Mihály a legesélyesebb jelölt a Mezőkövesd vezetőedzői pozíciójára, vele kezdheti meg az NB II-es idényt a borsodi csapat.
Muhamed Besic
A csakfoci.hu információi szerint biztossá vált, hogy Muhamed Besic a szezon végén távozik a Ferencvárostól.