Élő: Kassai fúj az olasz-svéd Eb-rangadón

Kövesd élőben itt az Olaszország-Svédország Eb-csoportmeccset!
Dudás Gábor 2016. június 17., péntek 13:00
Szerző: Dudás Gábor 2016. június 17., péntek 13:00

A csakfoci.hu az új Fiat Tipoval utazik az Eb-n!

Toulouse-ban, az Európa-bajnokság E-csoportjában találkozik egymással az olasz és a svéd válogatott, méghozzá egy magyar játékvezető, Kassai Viktor dirigálása mellett.

A squadra azzurra egy győzelemmel a továbbjutást is kivívhatja, míg az északiaknak az írek elleni ikszet követően mindenképpen szükségük volna a három pontra.

Olaszország - Svédország 1-0 (Éder 88.)

95. perc: ITT A VÉGE, 1-0-RA NYERTEK AZ OLASZOK!

94. perc: Granqvist játszotta el a nagyhalált még a 16-oson belül, de Kassai nem ette meg.

93. perc: Olsson is besárgult.

93. perc: Buffon húzta az időt, Kassai adott neki egy sárgát ösztönzésként.

90. perc: Egy remekül alkalmazott előnyszabályt követően Candreva lőtt éles szögből, Isaksson szépen védett.

88. perc: GÓÓÓL! Az eddig szinte semmit nem csináló Éder Zaza lefejelt labdájával indult meg remekül, majd 16 méterről kilőtte a bal alsót! 1-0!

85. perc: A sokat dolgozó Florenzi is lemegy, Sturaro váltja. A svédeknél a Guidetti helyett érkező Berg az utolsó csere.

82. perc: KAPUFA! Giaccherini remek beadását Parolo a felső lécre fejelte 6 méterről!

79. perc: Kettős csere a svédeknél: jön Durmaz és Lewicki, lemegy Forsberg és Ekdal.

74. perc: A sárga lapos De Rossi helyett Thiago Motta a pályán.

72. perc: Ibra 1 méterről, igaz, beintett lesről hagyott ki óriási helyzetet!

70. perc: Eddig kellett várni az első sárgára, De Rossi kapta.

62. perc: Källström szerelte Giaccherinit szépen a 16-oson belül, Kassai jól látta, hogy nem ért 11-est az elsőre gyanús belépő.

60. perc: Guidetti öklelte fel De Rossit, Conte Kassaival pöröl emiatt. Feszült a hangulat a pályán.

60. perc: Zaza jön Pellé helyére az olasz csatársorba.

57. perc: Kassainak Guidetti és Bonucci közé kellett odalépnie, a svéd szerint színészkedett a szabadrúgást kapó olasz, aki nehezményezte a "vádat".

51. perc: Parolo lövését blokkolták.

47. perc: Chiellini ütközte le keményen Guidettit, Kassai nem fújt.

46. perc: Folytatódik a találkozó!

46. perc: Kassai lefújta az első félidőt, 0-0.

40. perc: Egy ügyes akció végén Guidetti csúnyán a kapu fölé durrantott 17 méterről.

38. perc: Florenzi taszította meg picit Larssont, de Kassai nem fújt. A svéd drukkerek mérsékelten tüntetnek.

34. perc: Giaccherini próbálta Pellét megtalálni helyzetben, de csak Isakssont sikerült megcéloznia.

27. perc: De Rossi tarolta le Ibrát, Kassai még csak szóban figyelmezteti.

26. perc: Eddig a svéd szurkolók szeretik kevésbé Kassai ítéleteit, de nem lehet belekötni abba, ahogyan eddig vezette a mérkőzést.

20. perc: Candreva veszélyes jobb oldali beadását ütötte le a fejekről középen Isaksson. Utána Florenzi ügyesen fordult be balról, de lapos középreadását is hatástalanították.

{div}{module Video_florenzi}{/div}

18. perc: Källström lövését védte eldőlve Buffon.

15. perc: Eddig jóval szervezettebb a svéd védelem, mint volt az írek ellen.

Nyerj pénzt az olasz és a spanyol válogatottal: fogadj remek szorzókkal - kattints!

10. perc: Jó iramú, de "óvatos" meccs eddig, nagyobb helyzet nélkül.

10. Florenzi lepattanó lövése Isaksson könnyű zsákmánya lett.

2. perc: Rögtön Ibrahimovic elől kellett mentenie az olasz védelemnek.

1. perc: Megy a meccs!