Élő: Angol-orosz Eb-rangadó

A B-csoport csúcsmeccse Marseille-ben.
Szerkesztő 2016. június 11., szombat 18:44
Szerző: Szerkesztő 2016. június 11., szombat 18:44

Anglia és Oroszország játssza szombat este az Európa-bajnokság első igazi rangadóját, a meccs győztese könnyen lehet, hogy továbbjutást jelentő lendületet is kaphat.

Az angoloknál a kispadon kezd majd Vardy, a középpályán pedig Rooney, a kezdőben közben öt Tottenham-játékos kap helyet (Danny Rose, Kyle Walker, Eric Dier, Dele Alli és Harry Kane), kérdés, hogy mire lesz így képes a brit gárda az Eb egyik sötét lovának tartott szbornaja ellen. A mérkőzést a neves olasz bíró, Nicola Rizzoli vezeti.

Kezdés 21 órakor, tartsatok velünk!

Anglia – Oroszország 1-1 (Dier 73., ill. Berezuckij 92.)

92. perc: Hihetetlen, egyenlítenek az oroszok! Berezuckij fejelt egy szöglet után, mindenkin átszállt a labda, Glusakov pedig talán már a gólvonalon túlról bepöckölte a labdát a hálóba - 1-1, ez a vége!

87. perc: Milner váltja a remekül játszó Sterlinget a pályán.

85. perc: Smolov le, Mamajev be.

80. perc: A nemrég orosz állampolgárságot kapott Neustädter első Eb-meccse eddig tartott, jön helyett Glusakov.

77. perc: Golovin le, Sirokov be. Az angoloknál Wilshere váltja Rooneyt.

73. perc: ÉS GÓL! Kane még átlépte a labdát a szabadrúgásnál, Dier viszont borzasztó erővel a kapuba bombázott! 1-0!

72. perc: Shennyikov vágta fel Allit, sárga lap, és szabadrúgás 17-18 méterről.

71. perc: Mi maradt ki! Rooney 15 méteres lövését a felső lécre ütötte Akinfejev, Lallana aztán már lesről újrázott (és lőtt ő is kapufát).

63. perc: Nagy lövés! Szmolov kevéssel tévesztette el a kapu jobb oldalát!

62. perc: Cahill akasztotta Dzjubát, itt az első sárga.

59. perc: Dier veszélyesen fejelt a saját kapuja felé egy beadást követően, Hart piszkálta ki a labdát a léc alól.

55. perc: Rooney már kapura tette saját szabadrúgását, 21 méterről tekert a háló tetejére.

54. perc: Kane balról, élesen belőtt szabadrúgása után üggyel-bajjal, de tisztázott az orosz védelem, majd Sterling került helyzetbe, de már lesen volt.

49. perc: Kokorin teremtett veszélyes helyzetet az angol kapu előtt, jobbról betörve, előbb Cahill szerelt szépen, majd végül Rooney tisztázott.

46. perc: Itt a folytatás, egyik oldalon sincs csere.

46. perc: Félidő, nagy angol fölény, de gól még nem volt.

37. perc: Cahill lábbal előre repült Kane beadásának irányába, de végül lemaradt a bekk a labdáról az orosz kapu torkában.

34. perc: A nagyon akítv Alli szépen tört be a jobb oldalon, majd viszagurított Rooney-nak, aki 16 méterről a kapu közepe felé bikázott, Akinfejev kiöklözte a labdát. 8-1 most a kapuralövések száma.

30.perc: Hátul is figyelnek az angolok, most épp Rooney ment vissza takarítani Kokorin elől.

23. perc: Sterling iramodott meg hihetetlen sebességgel, de ugyanilyen hihetetlen volt, ahogy Szmolnyikov az utolsó pillanatban szerelni tudta. Szép jelenet volt!

22. perc: Ügyes akció végén Lallana lőhetett, de 11 méterről, kicsit jobbról a kapufa mellé tüzelt laposan.

17. perc: Rose veszélyes beadása mindenki előtt elsuhant.

16. perc: Satov beadása után Berezuckij Hart kezébe fejelt. Több volt benne!

12. perc: Kane szögletét Smalling 12  méterről Akinfejev ölébe fejelte.

7. perc: Az első helyzet: Lallana kemény löketét tolta a léc fölé Akinfejev.

3. perc: Allié az első lövés, nem okozott veszélyt.

2. perc: A meccs előtt pár órával elég komoly balhé volt a szurkolók között, egyikük állítólag életveszélyes állapotban van.

1. perc: Megy a meccs!

Itt vannak a kezdőcsapatok:

Az MU-ba tart?
Lőw Zsolt
Van esély rá, hogy a Chelsea után egy másik nagy angol klub, a Manchester United is alkalmazza Thomas Tuchelt, valamint állandó segítőjét, Lőw Zsoltot.
Ő lehet az új edző
A csakfoci.hu információi szerint Tóth Mihály a legesélyesebb jelölt a Mezőkövesd vezetőedzői pozíciójára, vele kezdheti meg az NB II-es idényt a borsodi csapat.
Muhamed Besic
A csakfoci.hu információi szerint biztossá vált, hogy Muhamed Besic a szezon végén távozik a Ferencvárostól.