Szerkesztő 2016. június 16., csütörtök 12:50
Szerző: Szerkesztő 2016. június 16., csütörtök 12:50

Anglia - Wales 2-1 (Sturridge 91., Vardy 56., ill. Bale 42.)

Nyerj pénzt a német és az angol válogatottal: fogadj remek szorzókkal - kattints!

93. perc: Itt a vége, Anglia 2-1-re legyőzte Walest!

91. perc: GÓÓÓLLLL!!! Vezet Anglia! A csereként beálló Sturridge egy szép összjáték után az ötösről talál be a kapu jobb oldalába. 2-1!

90. perc: 3 perc ráadás.

90. perc: Cahill fejese ment fölé egy szöglet után.

85. perc: Nem változott a helyzet, az angolok nyomnak továbbra is.

77. perc: A walesi tizenhatos előtt jár a labda, de az angolok nem találják a rést.

73. perc: Rashford érkezik, Lallana a pályán.

66. perc: Cserél Wales, Ledley megy le, Edwards a pályán.

63. perc: Nyomnak az angolok, beszorítják a walesieket.

61. perc: Davies kapott sárgát.

56. perc: GÓÓÓLLL!!! Egyenlít Anglia! Sturridge beadását követően egy walesi védőről Vardy elé került a labda, aki méterekről a hálóba lőtt. 1-1!

{div}{module Video_vardy}{/div}

55. perc: Egy lövés Rooneytól is 18 méterről, Henessey résen volt.

54. perc: Ramsey lövését Hart könnyedén fogta.

53. perc: Anglia diktálja a tempót a szünetet követően, de komolyabb helyzetük még nem volt.

46. perc: Kettőt cseréltek az angolok: Sterling helyén Sturridge, Kane helyett Vardy.

46. perc:  Folytatódik a meccs!

45. perc: Szünet, 1-0-ra vezet Wales!

42. perc. GÓÓÓLLL!!! Vezet Wales! Gareth Bale távoli szabadrúgását Joe Hart kissé bakigyanúsan a saját kapujába ütötte! 0-1!

{div}{module Video_bale}{/div}

41. perc: Többet van a labda az angoloknál, de nem tudnak komoly helyzeteket kialakítani.

36. perc: Rooney szöglete után Smalling fejelt, nem sokkal a jobb kapufa mellé.

32. perc: Kane fejese Davies kezére pattant, nem járt érte büntető.

26. perc: Rooney szabadrúgása után Cahill csúsztatott, a walesi kapus a helyén volt.

22. perc: Kane szabadrúgása ment jócskán fölé.

21. perc: Továbbra is elővigyázatosak a csapatok, nem forognak veszélyben a kapuk az utóbbi percekben.

13. perc: Nem túl nagy az iram, a mezőnyben folyik a játék.

6. perc: Az angoloké az első helyzet, Lallana centerezését Sterling lőtte fölé.

3. perc: Ezúttal Rooney végezte el az angolok szögletét Kane helyett, de ez sem volt veszélyes.

1. perc: Megy a meccs!