Eldől, ki lehet az ellenfelünk - Wales - Észak-Írország élőben!

A mai nap második mérkőzése, a győztes a Magyarország - Belgium összecsapás továbbjutójával játszik.
Csakfoci Admin 2016. június 25., szombat 16:09
Szerző: Csakfoci Admin 2016. június 25., szombat 16:09

Wales - Észak-Írország 1-0 (McAuley 75. - öngól)

A csakfoci.hu az új Fiat Tipoval utazik az Eb-n!

95. perc: Vége!

94. perc: Ramsey sárgult be a végén.

91. perc: 4 perc a hosszabbítás.

89. perc: Az utolsó pillanatokban nyom Észak-Írország az egyenlítésért.

83. perc: Áll a játék sérülés miatt, közben az észak-írek cserélnek, McAuley jön le, Magennis jön be.

75. perc: GÓÓL! Bale ment el a balszélen, beadta a labdát, Robson-Kanut megelőzte McAuley, de a saját kapujába passzolta a labdát, vezet Wales!

69. perc: Ward helyére Washington állt be.

67. perc: Davis kapta az észak-írek első sárgáját.

63. perc: Ledley helyén Williams Walesnél.

59. perc: Taylor kapott sárgát.

58. perc: Jó a lövés, McGovern hatalmasat védett!

57. perc: Bale kap szabadrúgást 27 méterre a kaputól.

55. perc: Vokes jön le, Robson-Kanu áll be a helyére.

53. perc: Vokes fejese volt veszélyes.

49. perc: Nem volt csere a félidőben.

46. perc: Folytatódik a meccs!

45. perc: Vége a félidőnek.

44. perc: Dallas sárgult be.

42. perc: Helyzet ugyan nincs sok, keménység viszont annál inkább, de nem durva a meccs.

38. perc: Az észak-ír csapat a veszélyesebb, de komolyabb helyzet nem volt még egyik oldalon sem.

30. perc: Az elmúlt 10 perc mérlege 1-1 lövés mindkét oldalon, nem estek egymásnak a csapatok.

18. perc: Ramsey gólt szerez, de lesen állt, így marad a 0-0.

11. perc: Dallas lövését védte Hennessey.

10. perc: Eddig nem volt komolyabb helyzet.

1. perc: Megy a meccs!