A németek kapitányának és egyik csillagának is jobban tetszett a régi rendszer.
Joachim Löw német szövetségi kapitányt a sport1.de kérdezte arról, mi a véleménye a 24 csapatos, kibővített Eb-mezőnyről.
- Szerintem től sok a 24 csapat, ráadásul a vb-t is 40 csapatosra akarják bővíteni, egyre több és több lesz a mérkőzés. Hosszú távon ez problémát jelenthet. Úgy érezni, hogy ez nem tesz jót a futballnak, a minőség romlására megy a mennyiség – summázott a világbajnok tréner.
Csatlakozott véleményéhez a német válogatott és a Bayern München védője, Mats Hummels is.
- Nem olyan volt a színvonal ezen az Európa-bajnokságon, mint reméltük. Sok olyan csapat volt, amely semmit nem akart a labdával csinálni, csak beállt védekezni – tette hozzá.
Átigazolások
Diósgyőr
Régi-új arc a stábban
Dobos Attila lesz a DVTK NB II-es csapatának erőnléti edzője, Takács Péter vezetőedző stábjában. (Diósgyőri Könyv)
Kisvárda
Egy új arc a rajton
A felkészülés hétfői rajtján csatlakoznak a kerethez a máshova kölcsönadott futballisták, az eddigi várdai kölcsönjátékosok viszont távozhatnak. Egyelőre a Dunaszerdahelyről érkező Cristián Herc tekinthető új arcnak.
NB I
Bernd Storck visszatérne
"Figyelemmel követem az NB I-et, és természetesen a válogatott meccseit. Ha olyan projekt lenne, ami felkeltené az érdeklődésemet, szívesen visszatérnék” - Bernd Storck a Nemzeti Sportnak.