Eb még nincs, nagy szurkolói balhé már volt - videó

Marseille-ben csaptak össze két szurkolótábor képviselői.
Szerkesztő 2016. június 10., péntek 6:48
Marseille-ben csaptak össze két szurkolótábor képviselői.
Szerző: Szerkesztő 2016. június 10., péntek 6:48

A beszámolók szerint a szombati, Oroszország elleni csoportmeccsükre hangoló angol drukkerek egy csoportja verekedett össze Marseille-ben a helyi Olympique ultráival.

A rendőrségnek végül könnygázt is be kellett vetnie a felek szétválasztására. A balhé kirobbanásának pontos okait még vizsgálják, a Daily Mail szerint az angolok "ISIS, hol vagy?" rigmussal bőszítették fel a részben muszlim francia drukkereket.

 

Átigazolások
Paks
Szerződést hosszabbított a technikás középpályás
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Paks, hogy 2029 nyaráig meghosszabbította Gyurkits Gergő szerződését.
PMFC
Dragóner érkezett
A korábbi magyar válogatott hátvéd, Dragóner Attila lett a jelenleg NB III-as PMFC új sportigazgatója.
Ferencváros
Naby Keita
Clemens Fritz, a Werder sportigazgatója árult el részleteket a Ferencvárosnál kölcsönben szereplő Naby Keita várható jövőjéről.
Tovább az összes átigazoláshoz