Eb: Elvesztette a Real védőjét a spanyol válogatott

A szombati Bajnokok Ligája-döntő 50. percében kellett lecserélni a Real Madridban Dani Carvajalt, a jobbhátvéd jobb combját fájlalta.
Szerkesztő 2016. május 31., kedd 13:16
A szombati Bajnokok Ligája-döntő 50. percében kellett lecserélni a Real Madridban Dani Carvajalt, a jobbhátvéd jobb combját fájlalta.
Szerző: Szerkesztő 2016. május 31., kedd 13:16
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

 

Hétfőn kiderült, súlyos izomhúzódása van, legalább három hétig nem játszhat, ezért a spanyol kapitány nem viszi ki a július 10-én kezdődő Európa-bajnokságra.

Vicente Del Bosque máris jelezte, az arsenalos Hector Bellerínt hívja meg a helyére. A 21 éves jobb-bekk vasárnap, a spanyolok 3-1-re megnyert felkészülési meccsén mutatkozott be a válogatottban, kezdőként - írja az index.hu.

A szövetségi kapitányoknak kedd éjfélkor kell leadniuk az Eb-re véglegesített 23 fős keretüket.

A spanyolok a D csoportban Horvátországgal, Csehországgal és Törökországgal játszanak.

 

Átigazolások
Honvéd
Hangya: 1+1 év
A Honvéd hivatalos honlapján jelentette be, hogy 1+1 évvel meghosszabbította Hangya Szilveszter szerződését.
NB II
Balázs Benjámin távozik
Négy év után elhagyja a Tiszakécske együttesét a csapatkapitány, Balázs Benjámin, aki a klubbal közösen hozta meg a szakításról szóló döntést.
DVSC
Szűcs lengyel kérője
Még áprilisban a Csakfoci számolt be a Pogon érdeklődéséről Szűcs Tamás iránt, és most már Lengyelországban is írnak a lehetséges transzferről.
Tovább az összes átigazoláshoz