Eb-rajt: Bombagóllal verték a franciák Romániát - videó

A gyengébb első félidő után három gól született a második játékrészben, Kassai jól vizsgázott. 
Szerkesztő 2016. június 10., péntek 21:10
A gyengébb első félidő után három gól született a második játékrészben, Kassai jól vizsgázott. 
Szerző: Szerkesztő 2016. június 10., péntek 21:10

A 2016-os Európa-bajnokság nyitányán a házigazda francia válogatott a románokkal csapott össze.

Az első nagyobb helyzet a románok előtt adódott, Stancu hagyta ki. Ezután felébredtek a franciák, többször is veszélyeztettek, Griezmann egyszer a kapufát találta el. Ezután kicsit leült a meccs, az első félidő vége nem hozott sok izgalmat.

A második játékrész elején ismét Stancu került helyzetbe, ezután megint a hazai csapat volt veszélyesebb. Tatarusanu egy bravúrt követően egy ívelésnél bizonytalanul jött ki, Giroud ezt kihasználta, vezetést szerzett a francia válogatott. 10 perc sem telt el, egy jogosnak tűnő tizenegyesből Stancu egyenlített.

A hajrában nyomtak a franciák, végül a 89. percben Payet egy gyönyörű góllal döntötte el a nyitómeccset, nehezen, de nyert a házigazda.

Kassai Viktor jól és erélyesen vezette a mérkőzést, bizonyára fogják vitatni egyes ítéleteit, de a büntető jogosnak tűnt, az első gólnál pedig a román kapus az ötösön kívül volt, így a legfontosabb döntéseinél nem hibázott.

 

Franciaország – Románia 2-1 (Giroud 58., Payet 89. ill. Stancu 65. – 11-esből)

 

Neked ajánljuk
Átigazolások
Bernd Storck
Ezért esett a pad alá
Most kiderült, hogy a Cercle Brugge miért szegte meg korábbi ígéretét, ami azt is eredményezte, hogy Bernd Storck nemcsak a belga csapat, de a Kisvárda kispadjáról is lemaradjon.
Újpest
Válogatott csatár a kiszemelt
A tavalyi szerb negyedik OFK Beograd suriname-i csatárával, Gleofilo Vlijterrel erősíthet az Újpest - állítja a Lila Sector Facebook-oldal.
ZTE
Costa Ricából igazoltak
A zalaiak Argentína után ezúttal Costa Ricából szerződtettek egy 20 éves játékost: a San Carlos fiatalját, Joseth Perazát. 
Tovább az összes átigazoláshoz