Eb: Anglia megnyert meccset bukott el a 92. percben - videó

1-1 lett a "fix 1-esnek" tűnő csata.
Szerkesztő 2016. június 11., szombat 20:55
Szerző: Szerkesztő 2016. június 11., szombat 20:55

Az első félidő az angolokról szólt, de gól ekkor még nem született. 10-1 volt a kapura lövési arány, féltucatnyi szögletet is elvégeztek a britek, de vagy a befejezésekbe csúszott hiba, vagy épp Akinfejev volt a helyén.

A második félidőben volt egy 10-15 perces szakasz, amikor az oroszok voltak veszélyesebbek, de végül Anglia megérdemelt vezetéshez jutott a 73. percben: Dier nagy gólt lőtt egy 17 méteres szabadrúgásból (1-0). Előtte két perccel Akinfejev hihetetlen bravúrral tolta a felső lécre Rooney 15 méteres lövését.

Az oroszok próbálkoztak, de nem sok elképzelés volt a játékukban. Mégis pontot mentett a szbornaja: a 92. percben Berezuckij fejelt egy szöglet után, mindenkin átszállt a labda, Glusakov pedig talán már a gólvonalon túlról bepöckölte a labdát a hálóba - 1-1, ez lett a vége, Anglia bánhatja, hogy nem tudta 3 pontra váltani egyértelmű fölényét.

Anglia – Oroszország 1-1 (Dier 73., ill. Berezuckij 92.)

Márton Gábor
Márton Gábor vezetőedző elmondása szerint a következő idényben is ő ül majd minden bizonnyal a Zalaegerszeg kispadján, és hosszabb távra tervez a kék-fehéreknél. (sportal.blikk.hu)