Döbbenet: Támadásra készülnek a horvát ultrák a bíró ellen

Figyelmeztették a francia hatóságokat.
admin 2016. június 21., kedd 16:32
Figyelmeztették a francia hatóságokat.
Szerző: admin 2016. június 21., kedd 16:32

 

Az egyik horvát lap, az index.hr arról számolt be, hogy a horvát ultrák egy csoportja arra készül, hogy támadást intéz a Horvátország-Spanyolország játékvezetője, a holland Bjorn Kuipers ellen.

Minderről a horvát rendőrség tájékoztatta a francia hatóságokat, akik fokozottan készülnek a kedd esti találkozóra.

A hírek szerint azokról az ultrákról van szó, akik a csehek elleni meccsen is balhéztak - meg is kellett miattuk állítani a meccset -, így büntetve a csapatot és a horvát szövetséget. A fanatikusok célja, hogy kizárják a horvátokat az Európa-bajnokságról.

 
Átigazolások
ETO
Profi szerződés
Szarka Bulcsú a törökországi edzőtáborban is jó benyomást tett a győri szakmai stábra is, nemrég pedig profi szerződést kötött az ETO-val.  
ZTE
Végleg aláírt a brazil
A brazil Maxsuell Alegria kivásárlási opcióját is érvényesítette a zalai klub, így végleg az NB I-es csapaté lett a 22 éves szélső.
NB II
Márton visszatért
A csakfoci.hu információi szerint ismét aktívan dolgozik a magyar futballban Márton Gábor.
Tovább az összes átigazoláshoz