Nehezen törődött bele a pontvesztésbe.
Nem leplezte csalódottságát Cristiano Ronaldo a portugálok Izland elleni 1-1-es döntetlennel zárult bemutatkozó Európa-bajnoki meccsét követően, mely után elsősorban a rivális futballja miatt háborgott.
Izland nem próbálkozott semmivel, csak védekezett, védekezett és védekezett, s a kontrákra várt. Szerintem nagyon szerencsés éjszaka volt ez a számukra" - mérgelődött a Real Madrid sztárja. - "Úgy ünnepelték a döntetlent, mintha megnyerték volna az Eb-t, ez hihetetlen volt a számomra."
Ronaldo saját csapata játékáról kevesebb szót ejtett.
"Meg kellett volna szereznünk a három pontot, ennek ellenére rendben voltunk." - vélekedett.
A portugál-izlandi 1-1 azt jelenti, hogy a kedd este Ausztria ellen 2-0-ás győzelmet aratott magyar válogatott vezeti a csoportot, melynek második körében szombaton Dzsudzsák Balázsék Izland, míg Cristiano Ronaldóék Ausztria csapatával találkoznak. (MTI)
Átigazolások
FTC
Kiszemelt
A Markaj News értesülései szerint az FTC érdeklődést mutat a 19 éves Tufail Shinwari iránt. A háromszoros pakisztáni válogatott támadó középpályás jelenleg a Karachi United futballistája.
Légiósok
Yaakobishvili Antal
Elképzelhető, hogy Yaakobishvili Antal a következő szezonban is a Tenerifénél marad, ugyanakkor az sem kizárt, hogy a Girona visszarendeli, és értékesíti őt a spanyol első- vagy másodosztályba. (NSO)
DVSC/MLSZ
Kemenes Szabolcs érkezik
A Csakfoci értesülései szerint Kemenes Szabolcs távozik az U19-es válogatott éléről és Debrecenben lesz utánpótlás-sportigazgató.