Kiakadt a kritizálókra a belgák sztárja.
Kisebb botrány robbant ki a Magyarország elleni Eb-nyolcaddöntő előtt a belga válogatott labdarúgó, Radja Nainggolan körül. A játékost ugyanis dohányzáson és alkohol fogyasztáson kapták, a vélt vagy valós önpusztító életmódján pedig rendesen kiakadt a belgiumi sportsajtó.
A Roma középpályásának sem kellett több, és a közösségi oldalán válaszolt az őt kritizálóknak.
Ha holnap megiszom egy pohár bort, már egyből alkoholistának neveznek...az Eb-ről és a fociról kellene beszélnünk, ehelyett ilyen hülyeségekről vitatkozunk.
Átigazolások
Kispest-Honvéd
Spanyol középpályás
Asier García személyében 20 esztendős spanyol középpályás erősített a Kispest-Honvéd.
Szeged
Márkvárt marad
A Szeged bejelentette, hogy sikert megegyezniük Márkvárt Dáviddal a folytatásról, így a rutinos középpályás a mostani idényben is a szegedieket erősíti majd.
Légiósok
Németh ismét Naftánál
A szlovén élvonalbeli Nafta bejelentette, hogy a Németh Ervin ismét a klub játékosa lett. Korábban két időszakban összesen 28 mérkőzésen védte a klub kapuját.