Bombagólokat lőttek Cech-nek az Eb-főpróbán - videó

Két parádés, az első félidőben született góllal győzött 2-1-re Dél-Korea Csehország ellen idegenben, az európai válogatott utolsó meccsén a kontinenstorna előtt.
Szerkesztő 2016. június 5., vasárnap 15:54
Két parádés, az első félidőben született góllal győzött 2-1-re Dél-Korea Csehország ellen idegenben, az európai válogatott utolsó meccsén a kontinenstorna előtt.
Szerző: Szerkesztő 2016. június 5., vasárnap 15:54

 

Bár a csehek a csereként beállt Suchy megpattanó lövésével gyorsan szépítettek a szünet után, Theodor Gebre Selassie kiállítása után, tíz emberrel az egyenlítés már nem jött össze nekik a vasárnapi prágai találkozón. Az ázsiaiak pár napja egy hatost kaptak a spanyoloktól.

 

Átigazolások
Szentlőrinc
Szilágyi Szabolcs
Szilágyi Szabolcsot Szentlőrincre adta kölcsön a Csíkszereda.
Mezőkövesd
Lőrinczy hosszabbított
2028-ig szerződését hosszabbított az NB II-ben szereplő Mezőkövesd Zsóry FC középpályása, Lőrinczy Attila.
DVTK
El Maestro érkezhet
Elképzelhető, hogy Vladimir Radenkovic szombaton az ETO FC ellen meccsel utoljára a Diósgyőr kispadján. Az 1910.hu szerint a Debrecennél tavaly dolgozó Nestor El Maestro lehet az utódja.
Tovább az összes átigazoláshoz