Az angolok a hajrában döntöttek a megfogyatkozó portugálok ellen - videók

Az angol válogatott felkészülési mérkőzésen 1-0-ra győzte le Portugália nemzeti tizenegyét. A találkozó első félidejében Bruno Alvest egy csúnya szabálytalanság miatt kiállította a játékvezető, a mérkőzést pedig a 86. percben Chris Smalling fejese döntötte el.
Szerkesztő 2016. június 2., csütörtök 20:57
Szerző: Szerkesztő 2016. június 2., csütörtök 20:57

Az Európa-bajnokságra történő felkészülés jegyében a Cristiano Ronaldo nélkül felálló portugálok Anglia legjobbjaival csaptak össze. A találkozó első félidejének legemlékezetesebb pillanatát a 35. percben láthatták a szurkolók, amikor is Bruno Alves a levegőbe felugorva gyakorlatilag fejen talpalta Harry Kane-t, amiért egyből piros lapot kapott.

A fordulást követően sokáig úgy tűnt, hogy egyik csapatnak sem sikerül majd betalálnia, a 86. percben azonban vezetést szereztek az emberelőnyben futballozó angolok: egy bal oldali beadást Chris Smalling fejelt a bal alsóba (1-0), amelynek köszönhetően Anglia megnyerte a meccset.

A magyar válogatottal egy csoportban lévő portugálok június 22-én találkoznak majd Bernd Storck csapatával.

Anglia - Portugália 1-0 (Smalling 86.)

Bruno Alves piros lapja:

Smalling találata:

Chris Smalling Goal HD - England 1-0 Portugal... by soccerhub365

Lemondott a vezetőedző
Az NB II-es BVSC-Zuglót irányító Szekeres Tamás hétfőn lemondott vezetőedzői tisztségéről. A szakember november végén vette át az együttest, amely jelenleg a másodosztály 15. helyén áll. (hunfoci.hu)