A Real klasszisa álomsorsolást kiállt: "Egyelőre nem gondolunk Belgiumra"

Nem számol a magyarokkal a negyeddöntőben.
admin 2016. június 25., szombat 12:39
Nem számol a magyarokkal a negyeddöntőben.
Szerző: admin 2016. június 25., szombat 12:39
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

 

 

Mint ismeretes, a magyar válogatott vasárnap este 21 órától Belgiummal csap össze az Európa-bajnokság nyolcaddöntőjében, a párharc győztese pedig a legjobb nyolc között biztosan a Wales-Észak-Írország párharc továbbjutójával meccsel.

Ezzel kapcsolatban a Real Madrid walesi klasszisát, Gareth Bale-t is megkérdezték, az immáron három találatnál járó támadó pedig a jelek szerint egyértelműen nem számol a mieinkkel a következő körben.

Egyelőre nem gondolunk Belgiumra. Természetesen ismerjük a sorsolást, amely valóban kedvező lehet a számunkra, de először tovább kell jutnunk.

Átigazolások
Diósgyőr
Régi-új arc a stábban
Dobos Attila lesz a DVTK NB II-es csapatának erőnléti edzője, Takács Péter vezetőedző stábjában. (Diósgyőri Könyv)
Kisvárda
Egy új arc a rajton
A felkészülés hétfői rajtján csatlakoznak a kerethez a máshova kölcsönadott futballisták, az eddigi várdai kölcsönjátékosok viszont távozhatnak. Egyelőre a Dunaszerdahelyről érkező Cristián Herc tekinthető új arcnak.
NB I
Bernd Storck visszatérne
"Figyelemmel követem az NB I-et, és természetesen a válogatott meccseit. Ha olyan projekt lenne, ami felkeltené az érdeklődésemet, szívesen visszatérnék” - Bernd Storck a Nemzeti Sportnak.
Tovább az összes átigazoláshoz