Lukas Podolski szerint nem jó a lebonyolítás.
Az Olaszország elleni negyeddöntőre készülő német válogatott játékosa, Lukas Podolski szerint nem volt jó döntés 16-ról 24 csapatosra növelni az Európa-bajnokság létszámát. A támadó nem is a mezőny felhígulásával érvelt - az nem is állná meg a helyét, lásd: magyar válogatott -, hanem az új lebonyolítással.
- Néhány válogatott három napot várt a bázisán arra, hogy megtudja, melyik csapat is lesz az ellenfele a nyolcaddöntőben - fejtette ki. - Kicsit zavaros az egész. Ahogy az is, hogy miért van egy csapatnak esélye továbbjutni, ha elveszítette első két mérkőzését?
Ugyanakkor azt külön kiemelte: egyáltalán nem a kisebb csapatok ellen beszél, csupán a lebonyolítást kifogásolja.
Átigazolások
Fradi
Tóth Alex legújabb kérői
Az RB Leipzig és a Bayer Leverkusen vezetheti a játékos megszerzéséért zajló versenyt, de a Bayern és a Dortmund is figyeli Tóth Alexet.
Újpest
Duarte mással tárgyal
Romániában elismerték, hogy már tárgyalnak az Újpest első keretéből kikerülő André Duartéval.
Videoton
Menyhárt marad
A Videoton meghosszabbította a 21 éves Menyhárt Zsombor eredetileg jövő nyáron lejáró szerződését. A fiatal futballista ebben a szezonban három bajnokin és egy kupameccsen játszott.