A CSOPORTKÖR:

Június 10., péntek:

21:00: Franciaország – Románia (A-csoport, Stade de France, Saint-Denis)

 

Június 11., szombat:

15:00: Albánia – Svájc (A-csoport, Stade Bollaert-Delelis, Lens)

18:00: Wales – Szlovákia (B-csoport, Nouveau Stade de Bordeaux, Bordeaux)

21:00: Anglia – Oroszország (B-csoport, Stade Vélodrome, Marseille)

 

Június 12., vasárnap:

15:00: Törökország – Horvátország (D-csoport, Parc des Princes, Párizs)

18:00: Lengyelország – Észak-Írország (C-csoport, Allianz Riviera, Nizza)

21:00: Németország – Ukrajna (C-csoport, Stade Pierre-Mauroy, Lille)

 

Június 13., hétfő

15:00: Spanyolország – Csehország (D-csoport, Stadium Municipal, Toulouse)

18:00: Írország – Svédország (E-csoport, Stade de France, Saint-Denis)

21:00: Belgium – Olaszország (E-csoport, Parc Olympique Lyonnais, Lyon)

 

Június 14., kedd

18:00: Ausztria – Magyarország (F-csoport, Nouveau Stade de Bordeaux, Bordeaux)

21:00: Portugália – Izland (F-csoport, Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne)

 

Június 15., szerda

15:00: Oroszország – Szlovákia (B-csoport, Stade Pierre-Mauroy, Lille)

18:00: Románia – Svájc (A-csoport, Parc des Princes, Párizs)

21:00: Franciaország – Albánia (A-csoport, Stade Vélodrome, Marseille)

 

Június 16., csütörtök

15:00: Anglia – Wales (B-csoport, Stade Bollaert-Delelis, Lens)

18:00:  Ukrajna – Észak-Írország (C-csoport, Parc Olympique Lyonnais, Lyon)

21:00: Németország – Lengyelország (C-csoport, Stade de France, Saint-Denis)

 

Június 17., péntek

15:00: Olaszország – Svédország (E-csoport, Stadium Municipal, Toulouse)

18:00: Csehország – Horvátország (D-csoport, Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne)

21:00: Spanyolország – Törökország (D-csoport, Allianz Riviera, Nizza)

 

Június 18., szombat

15:00: Belgium-Írország (E-csoport, Nouveau Stade de Bordeaux, Bordeaux)

18:00: Izland – Magyarország (F-csoport, Stade Vélodrome, Marseille)

21:00: Portugália – Ausztria (F-csoport, Parc des Princes, Párizs)

 

Június 19., vasárnap

21:00: Svájc – Franciaország (A-csoport, Stade Pierre-Mauroy, Lille)

21:00: Románia – Albánia (A-csoport, Parc Olympique Lyonnais, Lyon)

 

Június 20., hétfő

21:00: Szlovákia – Anglia (B-csoport, Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne)

21:00 Oroszország – Wales (B-csoport, Stadium Municipal, Toulouse)

 

Június 21., kedd

18:00: Ukrajna – Lengyelország (C-csoport, Stade Vélodrome, Marseille)

18:00: Észak-Írország – Németország (C-csoport, Parc des Princes, Párizs)

21:00 Csehország – Törökország (D-csoport, Stade Bollaert-Delelis, Lens)

21:00: Horvátország – Spanyolország (D-csoport, Nouveau Stade de Bordeaux, Bordeaux)

 

Június 22., szerda

18:00: Magyarország – Portugália (F-csoport, Parc Olympique Lyonnais, Lyon)

18:00: Izland – Ausztria (F-csoport, Stade de France, Saint-Denis)

21:00: Olaszország – Írország (E-csoport, Stade Pierre-Mauroy, Lille)

21:00: Svédország – Belgium (E-csoport, Allianz Riviera, Nizza)

 

NYOLCADDÖNTŐK:

 

Június 25., szombat

15:00: A-csoport, 2. helyezett – C-csoport, 2. helyezett (Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne) – 37. mérkőzés

18:00: B-csoport győztese – A/C/D-csoport, 3. helyezett (Parc des Princes, Paris) – 38. mérkőzés

21:00: D-csoport győztese – B/E/F-csoport, 3. helyezett (Stade Bollaert-Delelis, Lens) – 39. mérkőzés

 

Június 26., vasárnap

15:00: A-csoport győztese – C/D/E-csoport, 3. helyezett (Parc Olympique Lyonnais, Lyon) – 40. mérkőzés

18:00: C-csoport győztese – A/B/F-csoport, 3. helyezett (Stade Pierre-Mauroy, Lille) – 41. mérkőzés

21:00: F-csoport győztese – E csoport, 2. helyezett (Stadium Municipal, Toulouse) – 42. mérkőzés

 

Június 27., hétfő

18:00: E-csoport győztese – D-csoport, 2. helyezett (Stade de France, Saint-Denis – 43.mérkőzés

21:00: B-csoport, 2. helyezett – F csoport, 2. helyezett (Allianz Riviera, Nice – 44. mérkőzés

 

 

NEGYEDDÖNTŐK:

Június 30., csütörtök

21:00: 37. mérkőzés győztese – 39. mérkőzés győztese (Stade Vélodrome,Marseille) – 45. mérkőzés

 

Július 1., péntek

21:00 38. mérkőzés győztese – 42. mérkőzés győztese (Stade Pierre-Mauroy,Lille) – 46. mérkőzés

 

Július 2., szombat

21:00: 41. mérkőzés győztese – 43. mérkőzés győztese (Nouveau Stade de Bordeaux,Bordeaux) – 47. mérkőzés

 

Július 3., vasárnap

21:00 40. mérkőzés győztese – 44. mérkőzés győztese (Stade de France,Saint-Denis) – 48. mérkőzés

 

ELŐDÖNTŐK:

Július 6., szerda

21:00: 45. mérkőzés győztese – 46. mérkőzés győztese (Parc Olympique Lyonnais, Lyon) 

 

Július 7., csütörtök

47. mérkőzés győztese – 48. mérkőzés győztese (Stade Vélodrome, Marseille) 

 

 

DÖNTŐ

Július 10., vasárnap

21:00: A két elődöntő győztese (Stade de France, Saint-Denis)