M4 Sport

14:30 OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC – DVTK (ÉLŐ)

17:00 OTP Bank Liga: DVSC – Honvéd (ÉLŐ)

21:30 Góóól!

22:45 Fortuna Liga, Slovan Bratislava – DAC (ism.)

Duna World

15:25 Fortuna Liga, Slovan Bratislava – DAC (ÉLŐ)

Sport 1

13:00 Bundesliga2, 16. forduló, Hannover – Aue (ÉLŐ)

15:30 Bundesliga, 14. forduló, Borussia Dortmund – Düsseldorf (ÉLŐ)

Sport 2

15:15 Bundesliga, 14. forduló, Mönchengladbach – Bayern München (ÉLŐ)

18:15 Bundesliga, 14. forduló, Leverkusen – Schalke (ÉLŐ)

23:30 Bundesliga, 14. forduló, Borussia Dortmund – Düsseldorf (ism.)

Digi Sport 1

09:00 Ligue 1, Lille – Brest (ism.)

10:50 Ligue 1, Nimes – Lyon (ism.)

13:10 Premier League Preview

15:45 Premier League, Bournemouth – Liverpool (ÉLŐ)

18:10 Premier League, Manchester City – Manchester United (ÉLŐ)

20:35 Olasz bajnokság, Lazio – Juventus (ÉLŐ)

Digi Sport 2

08:45 Premier League, Burnley – Manchester City (ism.)

10:35 Premier League, Összefoglaló (ism.)

14:55 Olasz bajnokság, Atalanta – Hellas Verona (ÉLŐ)

17:25 Ligue 1, Montpellier – PSG (ÉLŐ)

19:55 Ligue 1, AS Monaco – Amiens (ÉLŐ)

22:00 Premier League, Tottenham – Burnley (felv.)

Digi Sport 3

08:00 Olasz bajnokság, Internazionale – AS Roma (ism.)

17:55 Olasz bajnokság, Udinese – Napoli (ÉLŐ)

19:55 Ligue 1, Rennes – Angers (ÉLŐ)

22:45 Ligue 1, Montpellier – PSG (ism.)

Spíler TV

08:35 Premier League, Manchester United – Tottenham (ism.)

12:10 Premier League – Előzetes

12:45 Premier League, Everton – Chelsea (ÉLŐ)

15:50 FA Kupa, Portsmouth – Altrincham (ism.)

17:50 FA Kupa Highlights, 2019/2020

18:30 Premier League, Watford – Crystal Palace (ism.)

20:30 Premier League, Everton – Chelsea (ism.)

22:30 FA Kupa, Northampton Town – Notts County (ism.)

Spíler 2

09:00 La Liga, Villarreal – Atlético Madrid (ism.)

12:45 La Liga, Real Madrid – Espanyol (ÉLŐ)

15:45 La Liga, Granada – Deportivo Alavés (ÉLŐ)

18:00 La Liga, Levante – Valencia (ÉLŐ)

20:30 La Liga, Barcelona – Mallorca (ÉLŐ)

23:10 La Liga, Real Madrid – Espanyol (ism.)