M4 Sport

10:00 U17-es vb, nyolcaddöntő, Ecuador – Olaszország (ism.)

12:30 Bajnokok Ligája, összefoglaló, Lokomotív Moszkva – Juventus (ism.)

13:30 Bajnokok Ligája, összefoglaló, Barcelona – Slavia Praha (ism.)

17:00 OTP Bank Liga: Paksi FC – Kisvárda (ÉLŐ)

19:30 OTP Bank Liga: Budapest Honvéd – DVTK (ÉLŐ)

21:30 Góóól!

Sport 1

12:30 Puskás Aréna – Út a jövőbe, 2.

21:30 Copa Sudamericana, döntő, Colón – Independiente (ÉLŐ)

Sport 2

15:30 Bundesliga, 11. forduló, Hertha – RB Leipzig (ÉLŐ)

17:45 Bundesliga, 11. forduló, Bayern München – Borussia Dortmund (ÉLŐ)

Digi Sport 1

08:45 Európa Liga, összefoglaló (ism.)

09:25 Európa Liga, Ferencváros – CSZKA Moszkva (felv.)

11:25 Háromorszlán, Premier League Magazin

12:25 Premmier League Preview

13:10 Premier League, Chelsea – Crystal Palace (ÉLŐ)

16:20 Szélkakas, Ligue 1 Magazin (ism.)

17:10 Premier League világa (ism.)

17:40 Olasz bajnokság, Internazionale – Hellas Verona (ÉLŐ)

20:25 Olasz bajnokság, Napoli – Genoa (ÉLŐ)

23:05 Olasz bajnokság, Brescia – Torino (ism.)

Digi Sport 2

08:50 Szélkakas, Ligue 1 Magazin (ism.)

09:20 Ligue 1, Nice – Bordeaux (ism.)

14:55 Olasz bajnokság, Brescia – Torino (ÉLŐ)

17:25 Ligue 1, Brest – PSG (ÉLŐ)

22:00 Premier League, Burnley – West Ham (felv.)

Digi Sport 3

08:00 Olasz bajnokság, Sassuolo – Bologna (ism.)

10:10 Európa Liga, Lazio – Celtic (ism.)

12:00 Európa Liga, Mönchengladbach – AS Roma (ism.)

13:50 Európa Liga, Espanyol – Ludogorec (ism.)

15:55 Európa Liga, Lugano – Malmö (ism.)

18:05 Európa Liga, Standard Liége – Frankfurt (ism.)

19.55 Ligue 1, Lille – Metz (ÉLŐ)

22:10 Ligue 1, Brest – PSG (ism.)

Spíler TV

14:40 Premier League – Előzetes

15:15 Premier League, Tottenham – Sheffield United (ÉLŐ)

17:55 Premier League, Leicester City – Arsenal (ÉLŐ)

20:55 Premier League, Southampton – Everton (ism.)

22:55 Premier League, Newcastle United – Bournemouth (ism.)

Spíler 2

09:05 La Liga (ism.)

12:45 La Liga, Deportivo Alavés – Real Valladolid (ÉLŐ)

15:00 Bajnokok Ligája magazin

15:35 La Liga: Mini

15:45 La Liga, Valencia – Granada (ÉLŐ)

18:00 La Liga, Eibar – Real Madrid (ÉLŐ)

20:30 La Liga, Barcelona – Celta Vigo (ÉLŐ)

23:00 La Liga: Mini

23:10 La Liga (ism.)